Isntree

Ár:   $18   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pniki93, Módosítva: 2018. november 23.

Ár:   $18
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

80%-ban Jeju-szigeti zöld teát tartalmazó frissítő tonik. Életet, vitalitást ad a bőrnek, faggyúcsökkentő hatású.

cintialaura

2020. január 20.

Update: Tenyérbe öntögetve használtam, és a barna foltos maradt tőle a tenyerem azon ponton ahol mindennap hozzáért, szóval nem hiszem hogy ez jót tesz az arcbőrnek. Hosszútávon szárított is, továbbadtam, hátha másnak beválik. 3 csillagot hagyok.
Őszintén szólva, bár rétegzős rutinom van, a tonik mindig kimaradt az életemből (részben a régi rossz élmények miatt, mint pl. a clean&clear borzalmak, részben amiatt hogy elég húzós áruk van szerintem), de ezt sikerült egész elfogadható áron beszerezni és annyi jót hallottam már róla. ☺ Szerencsére nem csalódtam, kb. egy hete használom és észrevehetően nem fénylik az arcom úgy mint régebben és az összkép is javult. Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

tonic

2019. december 30.

Sokat gondolkodtam,h megvegyem-e.Enyhe sárgás-barnás,szín,nem tolakodó, visszafogott illat,hamar beszívódik (nem is vattakorongra teszem,hanem csak úgy simán), pár napja használom csak,de már javított a bőrképen, a zsírosodást pedig láthatóan visszafogta már most. Bár lehet,hogy inkább nyárra kellene,amikor zsírosabb,de majd kiderül hosszabb használatnál.
Egyelőre elégedett vagyok vele,remélem ragyák sem jönnek elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 30.

Egyelőre elégedett vagyok vele,remélem ragyák sem jönnek elő.

melanie500

2019. november 17.

Jottem gonoszul lepontozni. Nem tudom mi van a borommel, a termekekkel, vagy a koreai termekekkel, de leginkabb a borommel mi a turo van (!), mert ez is mitesszereket, kis feher kinyomhato pattanasokat okoz. Annyira fáj! A penztarcamnak es a lelkemnek is! Szabalyosan siratom ezt a tonikot.😢 Muszaj lepontoznom. Mindig is hulyesegnek tartottam, ha egyeni erzekenysegrol van szo, miert pontozunk le valamit, de most mar megertem. Szamomra hasznalhatatlan, pedig imadtam volna, ha annyira imadatom targyava valhat, mint itt tobbeknek. A csudaba! 😢

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

hreka99

2019. november 11.

Nem hittem volna hogy egy toner fogja teljesen visszafogni az olajtermelést az arcomon, de pontosan ezt teszi ez a kis csoda termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Bettiiyy

2019. szeptember 17.

A hialuronsavas tonikot használtam először, majd hosszas idő után végül ezt estére, nappalra meg a hialuronsavasat, de van, hogy halmozom az élvezeteket, és mindkettőt egymás után.
Mivel a hialuronsavas sűrűbb tonik, azt hittem, ez is olyan lesz, de meglepően folyékony, mint egy átlagos tonik. Ezért ha egyszerre használom a két tonikot, először ezt használom, utána a hialuronosat.
A tonik barnás színű, enyhe illatú. Könnyen felszívja a bőröm, de nem látom utána rögtön azt a wow hatást. Mégis a bőröm mintha kevésbé csillanna át nappal, és valamiért mégis úgy érzem jót tesz a bőrömnek. Szépen nyugtatja, és valahogy olyan szebb a bőrképem, de tényleg meg nem tudom mondani miben más. Talán a T-vonalamnál a faggyútermelést szabályozza.
Eredetileg ez és a BHA-s tonik között vacilláltam, de ennek sokkal jobban tetszett az INCI-je. Gyönyörű.
Marad a rutinomban, mert nagyon megszerettem. Ez az én kis láthatatlan hősöm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Limadunia

2019. július 20.

Szuper tonik, a zöld tea nagyon sok mindenre jó, és ez tényleg tele van a kivonatával. Nekem egy éjzsaka alatt rendbe tette ez és a Clear Skin 8% AHA Essence a bőröm, amikor két pattanás is megjelent rajtam a sok naptej használatától (másnap hihetetlen, de egy pati se volt már az arcomon).

Amúgy ahogy a leírásban is szerepel, ez kifejezetten faggyútermelést szabályozó tonik nem értem pl BLili miért várod hogy ez hidratáljon??? A tonikoknak amugy sem az a fő szerepe, de ennek a márkának ott a hialuronsavas kifejezetten hidratáló verzója, lehet érdemesebb neked azt kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

BLili

2019. július 11.

Azért vásároltam meg, hogy minél több antioxidáns legyen a rutinomban, de valamennyi hidratálást is vártam volna tőle. Mostanában ki van száradva az arcom, ezért szükség van a soklépcsős rutinra újra és a korábbi tonikjaim azért, ha csak tonikok is, de tudtak hidratalni, ez semennyire sem, ha több rétegben viszem fel, akkor sem.
Antioxidáns bombának viszont jó, a hidratálást meg majd elvégzi a többi lépcső.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Antioxidáns bombának viszont jó, a hidratálást meg majd elvégzi a többi lépcső.

Duende

2019. április 17.

Természetesen ebayről (eladó: beautyhara, US $14.78) rendeltem. Állaga: barnás színű, natúr zöld tea illatú folyadék. Én reggel és este is használom, a tenyerembe öntöm, és azt pacskolom szét az arcomon.Oké, igazából locsolom, annyira imádja a bőröm (érzékeny, dehidratációra és pattanásra hajlamos, ha nem figyelek oda). Pillanatok alatt beszívódik, pihe-puha, hidratált lesz az arcom. Imádom...! És egy kicsit az összetevőkről is: 80% zöld tea kivonat (INCI 1. helyén) ezen kívül: centella asiatica, hyaluron - minden földi jó. Most azt érzem, hogy soha többé más toner. Biztos újraveszem még, csodálatos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Lunalaluna

2019. április 6.

Észrevehetetlen a bőrön olyan könnyen és maradéktalanul felszívódik. Kellemesen enyhe tea illata van. Nagyon halványbarna színnel rendelkezik. Megszerettem, finom tapintású lesz a bőr tőle rögtön a felvitele után. Kicsit halmozom az élvezeteket, mert ez után még használom a hialuronsavas tonerét is a márkának, de ezt jobban kedvelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 6.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Beta-Glucan, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Beta-Glucan
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.