Best of Beauty 2019

Isntree

Ár:   $18   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pniki93, Módosítva: 2018. november 23.

Ár:   $18
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

80%-ban Jeju-szigeti zöld teát tartalmazó frissítő tonik. Életet, vitalitást ad a bőrnek, faggyúcsökkentő hatású.

Limadunia

2019. július 20.

Szuper tonik, a zöld tea nagyon sok mindenre jó, és ez tényleg tele van a kivonatával. Nekem egy éjzsaka alatt rendbe tette ez és a Clear Skin 8% AHA Essence a bőröm, amikor két pattanás is megjelent rajtam a sok naptej használatától (másnap hihetetlen, de egy pati se volt már az arcomon).

Amúgy ahogy a leírásban is szerepel, ez kifejezetten faggyútermelést szabályozó tonik nem értem pl BLili miért várod hogy ez hidratáljon??? A tonikoknak amugy sem az a fő szerepe, de ennek a márkának ott a hialuronsavas kifejezetten hidratáló verzója, lehet érdemesebb neked azt kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

BLili

2019. július 11.

Azért vásároltam meg, hogy minél több antioxidáns legyen a rutinomban, de valamennyi hidratálást is vártam volna tőle. Mostanában ki van száradva az arcom, ezért szükség van a soklépcsős rutinra újra és a korábbi tonikjaim azért, ha csak tonikok is, de tudtak hidratalni, ez semennyire sem, ha több rétegben viszem fel, akkor sem.
Antioxidáns bombának viszont jó, a hidratálást meg majd elvégzi a többi lépcső.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Antioxidáns bombának viszont jó, a hidratálást meg majd elvégzi a többi lépcső.

Stanczi

2019. június 21.

Szuper jó tonik. Jobb szeretem az ilyen nagyon folyékony szinte vízszerű állagot, pik-pak felszívódik, így haladhatok a rutinnal. Reggelente használom, remekül felfrissíti a fáradt és puffadt ábrázatom. Van hogy egymás után 2-3 réteget is felpacskolok, ha még több hidratálásra vágyom. Tényleg azt csinálja amit ígér, friss élettel teli az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Duende

2019. április 17.

Természetesen ebayről (eladó: beautyhara, US $14.78) rendeltem. Állaga: barnás színű, natúr zöld tea illatú folyadék. Én reggel és este is használom, a tenyerembe öntöm, és azt pacskolom szét az arcomon.Oké, igazából locsolom, annyira imádja a bőröm (érzékeny, dehidratációra és pattanásra hajlamos, ha nem figyelek oda). Pillanatok alatt beszívódik, pihe-puha, hidratált lesz az arcom. Imádom...! És egy kicsit az összetevőkről is: 80% zöld tea kivonat (INCI 1. helyén) ezen kívül: centella asiatica, hyaluron - minden földi jó. Most azt érzem, hogy soha többé más toner. Biztos újraveszem még, csodálatos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Lunalaluna

2019. április 6.

Észrevehetetlen a bőrön olyan könnyen és maradéktalanul felszívódik. Kellemesen enyhe tea illata van. Nagyon halványbarna színnel rendelkezik. Megszerettem, finom tapintású lesz a bőr tőle rögtön a felvitele után. Kicsit halmozom az élvezeteket, mert ez után még használom a hialuronsavas tonerét is a márkának, de ezt jobban kedvelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Beta-Glucan, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Beta-Glucan
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!