Isntree

Ár:   $29   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pniki93, Módosítva: 2018. november 21.

Ár:   $29
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Micellás lemosó olaj, mely hatékonyan távolítja el a sminket, faggyút és egyéb szennyeződést. Gazdag természetes eredetű növényi olajokban és ásványi anyagokban. Segít fenntartani a bőr hidratáltságát. Lemosás után nem hagy olajos érzetet.

peach

2019. december 6.

Szinten a kecskes lemosoval egyutt hasznalom. Nekem 1 pumpa boven eleg fenyvedo es bb krem lemosasara, nagyon hatekony. Tenyleg nagyon puha lesz utana a bor, es nagyon kimeletes. Nem szarit, nem irrital. Szuper termek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

pankafru

2019. november 18.

Egy hete használom az esti arctisztítás első lépéséhez. Majd a márka kecsketej kivonatos habzó lemosója követi. Önmagában is már jól tisztít, nem hagy olajos réteget, de együtt nagyon puhává teszik a bőrömet.
Az állaga elég folyós. A pumpálásnál figyelni kell rá, hogy ne spricceljük szét. Napraforgóolaj illatú. Kimondottan egy alkohol-, parfüm- és illóolajmentes lemosót kerestem. Eddig maximálisan bevált.
Erősebb sminket még nem próbáltam eltávolítani vele. Nem tudom, hogy mennyire hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil

A teanövény magjából kivont kaméliaolaj egy száraz, nem komedogén olaj, zsírsavakban (az olaj kb. 56%-a olajsav22%-a linolsav), antioxidánsokban és gyulladáscsökkentő polifenolokban is gazdag. Kiváló bőrpuhító, antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Lásd még: zöld-tea kivonat.

Squalane eo 1 0