Issey Miyake

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2012. október 17.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Illatos testápoló, a tsubaki olaj táplálja és hidratálja a bőrt, és a scent by issey miyake illatába burkolja a testet.

eo

2012. november 21.

Nekem a hagyományos tubusos csomagolású fajtája van meg, pedig nagyon tetszik ebben, hogy a parfümmel megegyező formájú csomagolást kapott, szerintem jópofa. Egy ideig használtam, aztán most kicsit le kellett vele állnom, mert ilyenkor már számomra kevés ez a hidratálás. Nyilvánvalóan nem nyújt extra hidratáltságot, ezeket a parfümös testápolókat nem is ezért gyártják, de emellett én már az illatával is besokalltam, pedig amúgy nagyon friss, nőies, nem tolakodó illatról beszélünk. De valahogy állandó használat mellett ez egy testápolónál mégis soknak bizonyult nekem. Most pihi pár hónapig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.