Issey Miyake

Ár:   12290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12290 Ft

Illatcsalád: Fás- ciprus

Illatösszetétel: Rózsa, Ánizs, Zöld mandarin, Gyömbér, Bors, Levendula

Ár: 12290 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu

kmj1012

2018. szeptember 3.

Egy kollégámon éreztem meg először ezt az illatot, és azonnal beleszerettem. Nem szeretem a manapság divatos édeskés illatokat, ez pedig pont olyan, amitől megremeg a lában....mint egy kiadós túra a fenyvesekben. Azonnal megkérdeztem, mi ez, gondoltam, muszáj ráuszítanom a pasimat. Így is lett; szerencsére az ő bőre is imádja ezt az illatot, ahogy én is olvadozok tőle azóta is. Elképesztően tartós, sőt óvatosan kell használni, mert tolakodóvá válhat.
Mikor meghallottam, hogy megszüntették a gyártását, kiakadtam. Miért épp ezeket az igazán különleges értékeket tüntetik el??? :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

csaktom

2018. augusztus 18.

maga az illat mesés, gazdagon aromás hűsítő kék illat, ami mentes minden vizes, levegős, sportos jegytől. eddig rendben is lenne, azt gondolhatnánk, h főnyeremény, ha nem tűnne el rólam. egyik percben még ott van, aztán már nincs, amit én meglehetősen zokon veszek. sajnálom, mert tényleg szép, de így nem lesz belőle nyári illat

(fő jegyei ciprus, rozmaring, boróka, nem pedig az itt megadott összetétel)

szerk: nyári illat lett belőle, egész nyáron viseltem, és megszerettem, már nem tűnik el, v csak elég sokat locsoltam belőle, mások mindenestre érezték. továbbra is főnyeremény kategóriás nálam a kevés édességmentes parfüm között

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

(fő jegyei ciprus, rozmaring, boróka, nem pedig az itt megadott összetétel)

seal

Korcsoport: >54
2016. június 25.

Igen! Isteni fás fűszeres teás illat.
Nagyon vonzó, nem egy átlagos mainstream illat. Kicsit Keleti, Zöldfűszeres, csipetnyi bors,hmmm mondjuk én legszívesebben megfürödnék benne! Igazi nyári illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 25.

Igen! Isteni fás fűszeres teás illat.