Issey Miyake

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: Virágos- zöld

Illatösszetétel: Zöld levelek, Rózsa víz, Frézia, Neroli (mandarin), Fekete ribizli, Bazsarózsa, Gyöngyvirág, Tubarózsa, Osmanthus, Ibolya, Fás jegyek

cirmoscica85

2015. május 25.

Nagy kedvencem. Természetesen friss. Sajnos már nem kapható. Ha valaki ismer hasonlót, megírhatná, mi az.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.