IT Cosmetics

Ár:   $36   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noisette, Módosítva: 2020. március 6.

Ár:   $36
Kiszerelés:
Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Nagyméretű púderecset por és préselt fixálópúderek felvitelére.

Bonnieoo7

2020. március 15.

Anyunak rendeltem, Ő választotta kép alapján és nem csalódtunk, mert exclusive a külseje, hatalmas tömött feje gyönyörűen veszi fel a púdert. Ennyire nem volt drága, mint amit itt határozott meg aki feltöltötte, de valószínűleg 1 szép másolat amit rendeltem. Mindenesetre jó vétel volt és évek óta megvan, szerintem örök darab ahogy elnézem amikor látogatóba érkezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 15.