It's Skin

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ancsr, Módosítva: 2015. december 11.

Kiszerelés:   0,3 g
Lelőhely:   online külföldről

Ferde hegyű, természetes árnyalatú csavaros szemöldökceruza

4 árnyalatban kapható

Herbst8101

2017. március 13.

Két árnyalatot (02, 04) is próbáltam de egyik túl sötét, a másik elmegy kategória bár az meg túl világos a szemöldökömhöz. Viszont, ami jobban zavar, hogy más szemöldökceruzáimhoz viszonyítva nem annyira tartós. A nap végére itt-ott megkopik, halványabb is lesz. Arra jó, hogy ha nem tervezek egész napos mászkálást itthonra kihúzzam vele de nagy csalódás volt. Sokkal tartósabbnak gondoltam, biztosan nem venném újra. Amiatt kap két csillagot mert tényleg természetes hatású szemöldököt lehet vele alkotni de nekem másban nem jeleskedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

naiva

2016. november 28.

Kijelenthetem, hogy megtaláltam a számomra tökéletes szemöldök ceruzát a 4-es árnyalat személyében! :-)
Ő az első, amelynek szürkésbarna árnyalata tökéletesen passzol a szemöldököm eredeti árnyalatához, tartós, nagyon természetes hatást kelt és könnyű vele bánni. Általában véve ódzkodtam eddig a ceruzáktól, mert eléggé izzadékony vagyok és féltem, hogy elmászik napközben a 40 fokban vagy az eredmény nagyon művi lesz. Na de ezzel a csodával senkinek nem kell félnie, ugyanis gyerekjáték természetes hatású végeredményt alkotni, ami nap végéig kitart. Mennyiségét tekintve kiadós, nekem még mindig meg van több mint a fele, pedig napi szinten használom már pár hónapja (ha nem tévedek, akkor nyár elején érkezhetett.) Újravevős, ha egyszer elfogy? Naná!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Titvog

2016. szeptember 15.

Nagyon szeretem, a 03-as Yellow Brown árnyalata van meg, és szerintem tökéletesen illik a szürkés-barna hajamhoz, és az eredeti szemöldökszínemhez is. Tartós, nagyon tetszik, hogy nem ceruza alakú, hanem ferde a vége. Könnyű vele bánni, pár simítással szép egyenes vonalat lehet húzni, a "szövegkiemelős" kialakítás miatt. A másik végén egy pihe-puha késű van, igazán praktikus! A csomagolása is szuper, nekem úgy tűnt, mintha kartonpapírból lenne, de aztán rájöttem, hogy műanyag. :D Szerintem újra fogom venni ha a végéhez közeledik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

ancsr

2015. november 25.

4 árnyalatban kapható, nekem a 02-es, a deep brown van meg. Bár összehasonlítási alapom nincs, mert ez életem első szemöldökceruzája, de nagyon szeretem. Egyik végén lapos háromszög alakú ceruza a másikon pedig egy nagyon puha kefe van. Nagyon egyszerű használni, tényleg szép természetes szemöldököt csinál. Újravenném!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.