It's Skin

Ár:   $15   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Ár:   $15
Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Selymes finishű púder SPF35-ös fényvédelemmel. Segít elfedni a bőrhibákat és a tág pórusokat.

2 árnyalatban kapható

cattitude

2017. szeptember 14.

tavaly vettem ezt a púdert, a világosabb árnyalatot választottam. azóta is alig fogyott belőle, szóval nagyon megéri az amúgy is kedvező árát. valamelyest mattít, a dewy finishű missha bb-krémet pl lemattítja, de inkább selymes a finishe. nagyon szépen, természetesen lehet eldolgozni. nekem a saját puffnijával könnyebben használható, mint ecsettel, de sajnos eléggé megkopott már. az illata eleinte picit erős volt, de azóta megkopott, szinte alig érzem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.