It's Skin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: jessef2004, Módosítva: 2014. december 26.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• megnyugtatja a bőrt, csökkenti az irritációt
  • tisztává teszi a bőrt

Veronix

2017. február 20.

Ez az első korea termék, ami csalódást okozott. Legfőbb gond a csomagolással van. Ami normál esetben nem túl meghatározó, de itt annyira ellehetetleníti a termék rendeltetésszerű használatát, hogy teljesen el is veszi tőle a kedvem, hogy érte nyúljak. A flakon tetejére rá kell húzni egy szivacs "sapkát" majd ezen a sapkán átpaszírozva, nyomkodva, pumpálva nyerhetjük ki belőle magát az esszenciát. Hát mit ne mondjak, eléggé kínkeservesen megy, tekintve, hogy a flakon keményebb műanyagból van, magán a fejen pedig egy csöpögésgátló szelep. A szivacsos megoldást se tartom jónak, higiénikusnak.
Az eszencia amúgy színtelen, szagtalan folyadék. Van némi gyulladáscsökkentő hatása, de ezt más termékekkel is el tudom érni. Szóval abszolút nem tartom egy kihagyhatatlan darabnak. Megbántam, hogy megvettem. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.