IVY Hot Eyes Steam

Ár:   €5   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dominika28, Módosítva: 2019. február 7.

Ár:   €5
Kiszerelés:   5 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Felmelegedő szempakolás amely azonnal ellazít és segít a relaxációban. Serkenti a vérkeringést így csökkenti a szem körüli karikákat és puffadtságot.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Színezékek: Charcoal Powder