J. Fenzi

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: adrica, Módosítva: 2017. január 16.

Ár:   2000 Ft
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
ladri

2018. január 14.

Nagyon tetszik az üvege is. Nem biztos, hogy ebben a hideg időben kéne magamra fújni, de nagyon jó. Hidegben tartós tisztaságillata van. Kicsit bőrközeli, de órák múlva is érzem. Kíváncsi vagyok, melegebb időben hogyan viselkedik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Szabina911213

2017. június 8.

Igazi nyári illat! Imádoooooom 😊😊😊😊 Ahhoz képest, hogy egy virágos, "zöld" illat rendkívül tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

adrica

2016. október 6.

Nagyon jó utánzat, nekem tovább volt tartós mint az eredeti. A 100 ml-ből maradt még úgy kb. kevesebb picivel mint a fele, 40, de inkább 30 ml-re saccolnék. Megválnék tőle, mert kalandos vérem már nem kívánja őt. Lehet, hogy meg is fogom bánni, mert azért nagyon szerettem :) de az hadd legyen már az én bajom! 600.- ft + posta ktg, illetve személyesen a Boráros téren, vagy Erzsébeten, Csepelen átadhatom.
Kupak és a dísz rózsa, ill. doboz nélkül tudom adni. Aki csak az eredeti szeretné tesztelni, hogy vajon tetszene e neki, hogy jól áll-e neki a zöld illat, annak nagyon jó opció lehet.
Attól függetlenül, hogy meguntam, ez egy jó kis illat. Édes, de még is zöld illat. Kellemes, üde, tavaszias, még ősszel és nyáron (én nyáron használtam sokat belőle) tudom elképzelni a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 6.