J. Fenzi

Ár:   1830 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Cintia89, Módosítva: 2016. május 19.

Az Escada Especially parfüm utánzata.

Vvn

2019. március 5.

Tartósabb, mint az eredeti! :O :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Tartósabb, mint az eredeti! :O :)

Pfeibrigi

2018. december 1.

Az eredeti parfümöt nem ismerem, de ennek nagyon kellemes, finom illata van. Viszont egyáltalán nem tartós! :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 1.

nandy.25

2018. július 16.

Itteni ajánlásra vettem, mert egyik kedvenc parfümöm az eredeti, és állítólag 2016-ban leállították a gyártását :( Valóban megtévesztő a hasonlóság , talán ez egy kicsit virágosabb illat. Nagyon akarom szeretni, de sajnos rajtam nem tartós, felfújás után a tömény igaz parfüm érezhető, de fél óra (!!!!) után már semmi :( Ennél a ZARA parfümjeim is tartósabbak , így ezért kap 4 csillagot a termék. (tudom ennyi pénzért akár locsolhatnám is magamra)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

JuditTTT

2018. május 13.

Kell neki egy kb. 10-15 perc, amíg előjön az Especially végre, DE, amikor előjön akkor szinte ugyanaz. A szinte annyi, h. az eredeti "melegsége" tovább tart felfújás után, ez hamarabb lesz virágos. Elillanni kb. ugyanannyi idő alatt tud, ami rajtam max. 2-3 óra (nem viccelek, évekig használtam az Especially-t és változatait, az eredetieket természetesen, annyit se tudnak, mint egy sima EDT bármelyik gagyiságból tartósság tekintetében. Ami azért valljuk be, ciki egy 10-20 ezres termék esetében...). Vedd meg nyugodtan, pláne ennyi pénzért, tudja, amit az eredeti. A mínusz egy csillag az esztétikára megy... én ezt egy boltban a kezembe se fognám ezt az üveget. :O Értem én, olcsó húsnak és a többi, na, de kérdem tisztelettel, most nem jobb lenne ez az üveg anélkül a vér gagyi plecsni nélkül?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 13.

Cintia89

2016. május 6.

Teljesen olyan az illata mint az eredetinek! Többször újra vettem. Virágos nagyon kellemes illata van. Tartós. Többen megkérdezték milyen parfümöt használok, mert nagyon jó az illata. Csak ajánlani tudom! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.