J. Fenzi

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: oszibarack, Módosítva: 2014. március 10.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

A Lady Gaga Fame parfüm utánzata.

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta
Frufru3

2020. február 15.

Ülj le fiam,kettes. Győzött a kíváncsiság és a vélemények. Azt gondoltam,hogy fűszeres,édeskés,virágos illata van.
Erős,tartós(alig levakarható),női illat..de valami idegen nőé. Nem tudtam megbarátkozni vele. Kifújáskor dohányfüst szagot is éreztem benne,kisebbet fújva nem veszem úgy észre. Érzem benne a virágot is,de akárhogy próbálkozom,elfog az undor,mikor megszagolom. Van benne valami öblös,bugyoros,amit nem tudok befogadni,és nem is akarok...mert másokból is ezt váltaná ki körülöttem. Már az elején az illatot szagolva magam előtt láttam egy mély hangú,dohányzó nőt. Olcsón jutottam hozzá,de ez most nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

Leoka

2019. március 1.

Sokáig előítéletességből nem foglalkoztam ezzel az illattal, aztán a kíváncsiságom győzött.
Nem különleges illat, közepesen harsány, igagazából bármely napszakban hordható.
Rajtam a virágos jegyek dominálnak, amit a szantál szépen tompít, a barack csak leszáradás után jön elő és megy át egy kicsit gyümölcsösbe az illat.
Tartóssága elfogadható kb 3-4 óra eltelével válik rajtam bőközelivé, de akkor is egyészen jól érezhető -már nem húzom a csíkot :) -. Ha sokat fújok nagyon occco hatást kelt, a kevesebb több elv érvényesül nálam .
Nem tartom korhatáros illatnak. Az eredetihez képest annyit különbséget vettem észre, hogy az szúrósabban nyit, majd krémesebb lesz, itt marad rajtam a gyümis virágillat.
Egyenlőre jól esik használni picit belefáradt az orrom a füstös téli illatokba...egyenlőre tavaszvárós illat számomra.

Up.1.: Nem lettünk barátok, volt benne valami amitől idegenkedtem. Húgomnak adtam, hozzá jobban is illik...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

Erika80

2018. szeptember 9.

2013.12.15. Most vettem magamnak egy ilyen parfümöt, nagyon meg vagyok vele elégedve. Szuper kellemes illata van, tartósságát tekintve tökéletes! :) Máris szeretem.

Update: Már pár üveggel elhasználtam és még mindig nagyon szeretem. Nagyon finom, zamatos illatával mindig fel tudja dobni a napomat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

aalexaa

2017. szeptember 1.

Korábban már próbáltam az eredeti illat másik másolatát (La Rive), ami elsőre nagyon tetszett is, de néhány nap után valahogy túl erőszakosnak, túl ridegnek, túl bántónak éreztem, így el is cseréltem. Ennek ellenére mikor lehetőségem nyílt szintén csere révén hozzájutni ehhez, nagyon izgatott voltam, mivel az eredeti illatról annyira szépeket írnak, nem hittem el, hogy ennyire ne működjön rajtam. És hát kérem szépen, ennek szerintem az ég világon semmi köze a La rive verzióhoz. Az eredetit nem ismerem, így nem tudom, hogy melyik hasonlít rá jobban. Ez rajtam eleinte egy édes, gyümölcsös illat, vagy egy órán át gondolkoztam, hogy mire emlékeztet, aztán végre beugrott, hogy évekkel ezelőtt volt egy playboy parfümöm (valamelyik pin up), és annak volt hasonló illata. Viszont amíg az végig ezt az illatot hozta, ez kb egy fél óra alatt lecsendesül egy nagyon finom, édes-krémes illattá (talán az orchidea és a méz, de nem vagyok nagy parfümguru). Én nem érzem a barackot egyáltalán, barackpálinkát meg végképp nem :D Összességében nagyon tetszik, a tartóssága is jó, alig várom már a hidegebb időt, hogy kiderüljön, úgy hogyan muzsikál:) Köszönöm, mikkamakka75!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

helmo75

2016. június 29.

Másolat.Illata tartós.A gyerekem szereti tartóssága miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 29.

Másolat.Illata tartós.A gyerekem szereti tartóssága miatt.

HuAnita

2016. május 5.

Nagyon finom, nőies, édes illat! Kicsit lehetne erősebb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

Nagyon finom, nőies, édes illat! Kicsit lehetne erősebb!

Destinyh

2016. február 29.

Mindig is nehezen választottam parfümöt. De amikor ezt megszagoltam nagyon megtetszett!!! Nagyon szeretem, tartós is meg finom illata van.:) Eddig ez a kedvenc parfümöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 29.

kivike

2015. december 27.

Kezdetben túl tolakodónak tartottam az illatát, de vagy megszoktam vagy idomult hozzám, nem tudom. Most már szeretem, de egy csillagot levonok, mert nem túl sokáig érzem magamon. Nekem ez téli illat, nyáron túl nehéz lenne. Az árát megéri, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 27.

Titvog

2015. október 31.

Hogy tudtam hogy ez a Lady Gaga parfüm utánzata. :)) Eléggé sokat szemeztem az eredeti illattal, aztán rábukkantam erre az egyik üzletben, megszagoltam, és arra gondoltam húú ez olyan mint... :) Elégedett vagyok vele, egyébként két éve fújkálom magamra, az illata tök jó tartós. :) Nem pacsuli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 31.

Nusy89

2015. május 11.

Hugommal teljesen parfümfüggők vagyunk, ezért nyilván minden parfümből nem engedhetjük meg magunknak az eredetit, így ez az utánzat a hugomé lett. A párom mindig megemlíti havi 1-2szer, hogy jó illatom van, de külön egyiket sem dicsérgette (pl. eredeti Givenchyk, Guccik stb.) Azután egyszer befújtam ezzel magam. Rögtön megkaptam, hogy milyen jó illatom van (gondoltam, hogy a véletlen műve, pont most jöhetett el a havi bók napja). Rá pár napra ismét befújtam vele magam..erre megint mondja, hogy mennyire jó illatom van. Azóta ez még jó párszor lejátszódott, úgyhogy nagyon örülök, hogy ennyire elvarázsolta ez az illat :) Tényleg nagyon finom, édes és tartós illat, abszolút megéri az árát!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.