J. Fenzi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. november 20.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

Thierry Mugler Alien jellegű parfüm.

Illatcsalád: Orientális-fás

Illatösszetevők jázmin, fás jegyek, fehér ámbra

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
J. Fenzi Neila - Mugler Alien dupe
Ár: 1500 , Eladó: Zpntk
Állapot: 40/80 ml, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel / banki utalás után posta
J. Fenzi Neila-Thierry Mugler Alien dupe+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Vizsiildi

2020. április 9.

Ez az utánzat borzasztó. Ez az illat nem sokban hasonlít az eredeti illathoz. Az Alienből volt még itthon mintám, így tudtam mihez hasonlítani ezt a parfümöt. Nem éri meg az árát, mert van egy mellékzöngéje, ami miatt képtelenség viselni, sajnos wc illatosító lesz belőle. A márka előttem leszerepelt, inkább ha utánzat akkor a Luxure márka mellett tenném le a voksom. Azok az illatok egy az egyben megegyeznek az eredetivel, ott csak a tartósságra lehet panaszom. Összességében a wc-n is lehúzhattam volna a rá kidobott pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

jazmera

2019. április 9.

Az eredeti parfümhöz írt sok-sok pozitív hozzászólás keltette fel a kíváncsiságomat. Az eredeti egy vagyon, így megkockáztattam, ennyi pénzért mit kapok. Kifújáskor rögtön tudtam, hogy már sokszor érzetem ezt az illatot, csak nem tudtam,hogy ő az elkövető. Kifújáskor kissé orrba vág, de leszáradáskor előjön a szépsége. Nagyon tetszik, nem kislányos az tuti, érett nőknek való. Figyelemfelkeltő az biztos. Az üvege sokkal, de sokkal szebb mint a képen. Ilyen gyönyörű ametiszt szín ritkán köszön vissza egy üvegen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Leoka

2019. március 1.

Számomra semmi toladkodó, semmi erős illat. Egy kellemes hordható nem hivalkodó édeskés virágillat.
Amikor az eredetiről csak olvasgattam, valami mást képzeltem el, valami brutál dolgot, valami futurisztikus illatot, de ez az én bőrömön "anyaillat".
Az eredetihez mérve, az Alien erőteljesebb, nagyobb hatósugárral, az illat rajtam nagyon hasonlít rá, egy kicsit könnyített kivitelben. Sajnos a tartóssága rajtam csak 2-3 óra.... ( Az én orromnak az Alien inkább Angel :) ) !
Elhasználom, mert kellemes, de nem hiszem, hogy úra veszem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

Elhasználom, mert kellemes, de nem hiszem, hogy úra veszem...

ami2015

2016. május 15.

Használtam az eredetit, de annyira nem tetszett, hogy olyan drágán újra beruházzak rá, így kipróbáltam ezt az utánzatot. Azt kell, hogy mondjam, nagyon jó!!! Bár az eredetiből már nincs, így nem tudom egyszerre kifújni, de emlékeim szerint ugyanaz az illat. Tartóssága is jó, az ára pedig nevetséges, jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 15.

Erika80

2015. július 29.

Beszereztem egyet, mert az eredeti Thierry Mugler illat nagyon megtetszett. Fújáskor egy kicsit becsapós, mert kissé erőteljesebb illata van, ám hamar elillan és ott terem a jellegzetes Alien illat. Kipróbáltam egy fújást a csuklómra és majdnem egész nap ott lengedezett az a kellemes édeskés illat. Tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

bbertie

2013. október 30.

Én jelenleg ezt a parfümöt használom, alien alternatívaként. elég intenzív illat, magamon kb 2-3 órát intenzíven érzem, de még este is megcsap az illat.
Az eredeti parfümöt nem használtam, így pontosan összehasonlítani ezzel nem tudom.
Összessgébeben egy kellemes illatú parfüm.
Ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 30.

Összessgébeben egy kellemes illatú parfüm.
Ár-érték arányban kiváló.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Methyl 2-Octynoate, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional