Jack Black

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chanelbaby, Módosítva: 2016. december 1.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Hidratáló ajakbalzsam, mely megnyugtja ajkak bőrét miközben véd a nap és a szél ellen. Antioxidánsokat tartalmaz, és kiváló hidratáló hatású.

chanelbaby

2014. május 11.

Először a Temptalia-n olvastam róla hogy milyen csodaszer így mikor külföldön jártam a Sephora-ban be is szereztem belőle egyet( az original Natural Mint-et). Hát ez a kis apróság kenterbe veri az eddigi összes ajakápolóm! Hamar beszívódik és tényleg hidratál, kb 3naponta kenem be vele a szám(télen naponta) és a száraz ajkaim gyönyörűek, puhák. Sokféle ízben lehet kapni tehát biztos mindenki megtalálja a kedvére valót, az én kedvencem a Black Tea&Blackberry. Sajnos Magyarországon nem kapható, így ebay-ről szoktam beszerezni:/ 5/5

A Grapefruit&Ginger összetevőit töltöttem fel mert jelenleg ez van itthon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

A Grapefruit&Ginger összetevőit töltöttem fel mert jelenleg ez van itthon:)

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.