Jack N' Jill

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Naurel.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 28.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Naurel.hu, 2290 Ft

Az ausztál Jack n' Jill olyan különleges repetúrájú fogkrémekkel lepett meg bennünket, melyekben az organikus körömvirág értékes összetevői keverednek különféle gyümölcsök csodás aromájával.

Nem tartalmaznak cukrot, SLS-t, BPA-t, mesterséges színezékeket, kizárólag a természet színe-javát.

Az organikus banán ízesítéssel készült változatért rajonganak a kicsik, zamata ugyanis a jókedvű uzsonnázások hangulatát idézi. Épp emiatt  sokszor a fogkrém is a pocakjukban landol, natúr összetevőinek köszönhetően ez azonban nem jelent veszélyt számukra.

Tubusa biztonságos, könnyen nyitható kupakkal készült. Mindennapos használata 6 hónapos kortól ajánlott.

Ár: 2290 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Nono1322

2017. január 25.

Isteni banános íze és illata van, a gyerekeim rajonganak érte. Már másfél éve csak ezt használjuk és még nem unták meg. Kifejezetten az összetevői miatt választottam, örülök, hogy mentes mindenféle káros anyagtól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Zellerlevel

2016. március 23.

Végre nem a szulfátoktól hemzsegő gyerek fogkrémet használjuk! Az sem zavar, ha éppenséggel Anna baba lenyeli a fogkrémet, mert tudom, hogy semmi káros anyag nem került a szervezetébe, a banános a kedvenc, de az áfonyásat is kipróbáljuk most!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

nanija

2015. május 21.

Nemrég került nálunk napirendre a fogmosás kérdése, a kisfiam szájában ugyanis egyre több új fogacska csillog. Bújtam a netet, hogy találjak valami olyan fogkrémet, ami nincs tele mindenféle méreggel. Anno emlékszem, hogy az iskolai fogászaton folyton előadást tartottak a fluorid hatékonyságáról, meg hogy nem elég fogkémben használni, még tablettában is szedni kell a fogszuvasodás megelőzése érdekében. Azóta viszont pont az ellenkezője folyik a csapból is. Bár nem tisztem megítélni, hogy kinek van igaza, abban biztos vagyok, hogy jobb óvatosnak lenni és inkább természetes termékeket választani. Ez a banános fogkrém nagyon barátságosnak tűnt, egyrészt mert nem tartalmaz káros anyagokat, másrészt mert a kisfiam rajong a banánért. Ami külön tetszett, hogy megemlítették, hogy a kicsik nyugodtan lenyelhetik, mert emlékszem, én is hogy szerettem annak idején falni a krémeket. Ezzel így van a fiam is. Amikor megérkezett, magam is belekóstoltam, mert kíváncsivá tett és nagyon kellemes az íze. A kisfiam imádja, mindig hangosan kacarászik. Ki fogjuk próbálni a többi gyümölcsös változatot is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 21.

Hidratálók: Xylitol