Jack N' Jill

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Naurel.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 29.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Naurel.hu, 2290 Ft

Az ausztál Jack n' Jill kifejezetten a picik, valamint tudatos szüleik számára készíti speciális bio fogkrémjeit. Ebben a készítményben az organikus körömvirág erejét egyesíti a fekeribizli édesen-savanykás aromájával. Nem tartalmaz mesterséges összetevőket és cukrot. Mindennapos használata 6 hónapos kortól ajánlott.

A pasztát biztonságos, könnyen nyitható kupakkal ellátott tubus rejti. Kíméletesen tisztítja az apró fogakat.

Ár: 2290 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

aivil

2016. június 29.

A kislányom odavan érte. Azon szoktunk nevetni, hogy legszívesebben egész nap a fogkrémet nyalogatná. Nem csodálom, tényleg isteni gyümölcsös íze van, ráadásul fluoridmentes. Szerencsére nálunk sosincs hiszti fogmosáskor. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 29.

szivarvany80

2015. július 30.

Régóta kerestem már fluoridmentes fogkrémet. A szomszéd anyuka javasolta, hogy próbáljam ki a Jack n' Jill készítményeit, mert nekik bevált. Sokat dilemmáztam, hogy epreset, banánosat vagy feketeribizliset rendeljek, de végül az utóbbit választottam. Első használat előtt belekóstoltam és nagyon meglepett, hogy mennyire gyümölcsös. A kislányomat is meggyőzte, mert első alkalommal végig csak ízlelgette a fogkrémet, azt hitte, ez valami ehető püré. Azóta szerencsére hatékonyabbá vált a fogmosás. Fogok rendelni a többi ízből is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

Hidratálók: Xylitol