Jack N' Jill

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Naurel.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 28.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Naurel.hu, 2290 Ft

Az ausztál Jack n' Jill gondolt azokra a családokra, akik számára az egészség a legfontosabb. Olyan bababarát, bio fogkrémeket hoztak el számunkra, melyek nem tartalmaznak káros adalékanyagokat, így nem jelentenek veszélyt a picik szervezetére.

Ez a biztonságos, könnyen nyitható kupakkal ellátott tubus különleges organikus pasztát rejt, melyben a körömvirág értékes összetevői a friss málna zamatával keverednek. Cukormentes.

Mindennapos használata 6 hónapos kortól ajánlott.

Ár: 2290 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

denisawry

2016. május 4.

Nálunk a málna az igazi sláger. A kislányom még az óvodai farsangon is málnának öltözött, úgyhogy nem is lehetett kérdés, hogy milyen ízű fogkrémet rendeljünk. Az egyik barátnőmtől hallottam a Jack N' Jill-ről - ők a banános pasztára esküsznek, de arra gondoltam, hogy a málnás sem lehet nagy mellényúlás. És milyen igazam volt! Nagyon természetes az íze és szépen tisztítja a fogakat. Imádjuk. Bevallom, néha én is használom, mert tényleg élmény vele fogat mosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 4.

szivarvany80

2015. június 23.

Semmiképpen sem akartam fluoridos fogkrémet adni a gyerekemnek, úgyhogy boldog voltam, amikor rátaláltam erre az organikus márkára. Nem bírtam ellenállni, hogy ne kóstoljam meg, mivel olvastam róla, hogy bio málnával készült és az sem baj, ha a picik lenyelik. Tényleg szuper íze van és az illata is nagyon természetes. A kislányom rajong érte, bár egyelőre még csak ismerkedünk a fogmosással, úgyhogy főleg ízlelgeti. Majd csak belejövünk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 23.

Hidratálók: Xylitol