Jacomo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sephora, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatösszetevők: jázmin, vanília, frézia, szeder, licsi, mimóza, lonc, pézsma

Ár: 5900 Ft , Eladó: royne
Állapot: 75 ml, pici hiánnyal, Helyszín: Budapest, XX., fizetés: --

asztromélia

2014. október 6.

Ó de régi emlék ő, gimis éveimben fújtam magamra ha kellett ha nem. :) Szerettem, sok üveggel elhasználtam. Jobban átgondolva, nem egy tininek való illat. És hogy hogy jutott eszembe most? Új légfrissítőm otthon az Ambi Pur Bali Sunset, ilyen illata van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 6.

Vaslady

2014. április 4.

Erős grapefruit hatással kezdődik,nehéz locsolókölnis ,husvéti nyuszis egyveleg,ezzel indit az illat.Pár perc elteltével,a locsoló hatás elpárolog,marad a citrusos,grapefruitos illat,amiben még ki lehet érezni a vaniliát,és a jázmint is.Hétköznapra tökéletes válsztás,kedvező ár 75 ml- 10 euro,tehát árát megéri.Sajnos nekem nem tetszenek ezen tipusu illatok,de lepontozni se akarom,mivel tartós,igy kap egy erős 3-ast. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.