Jacomo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. október 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: ciprus-virágos

Fejjegyek: bergamot, gyöngyvirág, jácint

Szívjegyek: heliotrop, ylang-ylang, rózsa, galagonya

Alapjegyek: szantálfa, tonkabab, ámbra, pacsuli, vetiver, virginiai cédrus

NormanMama

2016. szeptember 21.

Igen, Boszinak igaza van, meger egy probat ; valoban a Cartier lezser parducara hasonlit. Rajtam ez edesebb, viragosabb, konnyebb - a parduc bor illatjegye viszont nagyon hianyzik az orromnak, igy azt reszesitem elonyben. Ha onmagaban nezem az illatot, nem tudok belekotni, jar neki az otos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Bélabá

2014. november 28.

Sajnos ő az egyik olyan illat, amivel engem pl vallatni lehetne. Annyira tipikusan szappanos illat, a régi, olcsó fajtából, hogy a gyomrom fordult fel tőle. Nagyon sajnálom, mert jók a jegyei és egy igazán finom illatnak gondoltam, amikor hozzám került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 28.