Jacomo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2014. július 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: mandarin, ibolya, bors, bergamot
Szívjegyek: narancsvirág, fahéj, ylang-ylang, rózsa
Alapjegyek: ámbra, szantálfa, pézsma, vanília, cédrus

Keresem! Jacomo Paradox Green for Women
Ár: ??? , Eladó: nygigi
Állapot: ???, Helyszín: --, fizetés: --
Jacomo Paradox Green for Women Edt
Ár: 1500Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, illatminta, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

Vaslady

2015. augusztus 3.

Mindig is ,mióta parfüm rajongó és fanatikus :-D vagyok,vonzottak azok az illatok,amik nem kaphatók parfümériában.
Igy kisebb az esély,hogy szembe jön az illat,hiszen,nem sokan szeretnek netről,vakon parfümöt rendelni.
Internetes parfümériából rendeltem én is mintát,mert megfogott a szép zöld üveg,meg hát furdalta az oldalam a kiváncsiság is,milyen lehet.
Vannak emberek,és itt főleg nőkre gondolok,akik megvesznek parfümöket,ami épp trendi,ami épp divat,de nem is gondolkodnak tovább,hogy a személyiségüknek mi is áll jól,csak kifizetik,ahh és nekem van egy pl bvlgarim,és ezzel le van tudva,a gond.
Na én vagyok a különc,aki szeret kisérletezni,aki van annyira kiváncsi,hogy képes kutakodni,a neten,és rendelgetni "agyba-főbe" a mintákat :-D.
Az illat,fűszeres,én nem konkrétan nőinek,inkább unisexnek nevezném,mert férfiakon is el tudom képzelni.
Megillatolva,nekem egy erdő jut eszembe,sok fenyővel...lehet a cédrus teszi,ami az összetevők között szerepel?
Már rég rájöttem,a cédruszos parfümök,nagy kedvenceim.
Az illat maga tetszik,nem édes,rajtam könnyed,és még ez a férfias vonal is tetszik...
Akkor fújnám,amikor már semmi sem kell,amikor belefáradtam a nehéz téli illatokba,amikor a vanilia,vagy a könnyed nyári gyümölcsös illatok sem kellenek....
Szoval,mivel nem megszokott...igy tetszik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Már rég rájöttem,a cédruszos parfümök,nagy kedvenceim.
Szoval,mivel nem megszokott...igy tetszik :)