Jacques Zolty

Ár:   35 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2020. október 30.

Ár:   35 700 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Fejjegyek: citrom, málna, csillagánizs

Szívjegyek: tejszínhab, mirha

Alapjegyek: vanília, cédrus, benzoin

Jacques Zolty Original Collection Private Session EDP FÚJÓS
Ár: 5 ml 2000 Ft, 10 ml 3800 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal
Jacques Zolty Original Collection Private Session EDP 5ml fujos
Ár: 1700+posta , Eladó: varnaim
Állapot: Frissen fujva, Helyszín: Budapest, fizetés: --

kvin

2021. március 9.

CG ajánlója szerint:
"Bájosan provokatív, magnetikusan addiktív, krémesen gyümölcsös, balzsamos gourmand illat. Rendkívül izgalmas kompozícióval indul, ahogy a citrusokon keresztül szinte azonnal érezhetővé válik a frissen szedett málna illata, megbolondítva a csillagánizzsal. A parfüm szívében a málna édessége sokkal krémesebbé válik, igazi ínyenc kaland, ahogy ezt a szárazon krémes desszertet átjárják a mélyből szivárgó balzsamos gyanták hipnotikus aromái. A vanília és a cédrus a bázisban még egy krémes réteget ad hozzá ehhez a lenyűgöző gourmand finomsághoz."

Ezen a hűvös estén ismét elővettem egy kis gourmandságot, hátha meg tudnak lepni. Az ánizsos kiegészítés - amit a Lolitákban imádok - mindenesetre biztató előjel.
Nos, felfújás után a citrom annyira haloványka, hogy szinte nem is fedezem fel, inkább citromfűre gondolnék, mert közelebb áll a földes-füves érzethez. Hiányzik a sárga gyümölcs jellegzetes aromája, határozott savanykássága. Értem a koncepciót, csak bánhattak volna vele bátrabban (legalábbis az én bőrömön, máson több citrusosság már lehet, hogy "légfrissítő" lenne). Főleg úgy, hogy a krémes málna viszont szinte rögtön berobban, és a málna itt sem a szúrós-bokros, frissen szedett jellegével, hanem édeskésen-krémesen, ami később csak fokozódik. Az ánizs rendkívül jó húzás, ez teszi izgalmassá, tulajdonképpen ez menti meg attól, hogy átlagos édes gourmand illat legyen - legalábbis egy ideig.
A mirhától lehet érezni mazsolásságot, de leszáradásában azért vártam a fás hatást... nem jött. És ahogy az ánizs halványodott, úgy az izgalmassága is kezdett lecsengeni. Az erős kezdő-közép málna pedig teljesen háttérbe szorult, valahol ott csücsül a desszertes pohár alján, elnyomva jó adag vaníliás tejszínhabtól, mazsolával a tetején.
Az első találkozás különleges, de örültem volna, ha végig több izgalmat tartogat és nem süllyed le a biztonsági gourmand-játékos szintjére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 9.

CG ajánlója szerint:

Tiziana

2021. február 19.

Lehelet finom, intim,tényleg "private"gourmand.
Létezik a nehézsúlyú gourmand, az 5 csillagos totál profi étterem, és vannak az otthoni finomságok,
a kicsit egyszerűbb házi ízek.Ez az illat inkább ilyen.
A málna a tejszínhab, málnahab!?után kicsit fás, valamiért mazsola édességű sütik
jutnak eszembe.Semmi meghökkentő,vagy eget rengető, csak megnyugtató,
komfortos kis semmiség.Nagyon könnyű viselet,nem igazán tartós, annyit nyújt ami
ezért az árért várható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

Lehelet finom, intim,tényleg "private"gourmand.
a kicsit egyszerűbb házi ízek.Ez az illat inkább ilyen.
jutnak eszembe.Semmi meghökkentő,vagy eget rengető, csak megnyugtató,
ezért az árért várható.