Jafra

Ár:   8700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: malvada, Módosítva: 2015. július 15.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratálja a bőrt, miközben szabályozza a zsíros részeket.

malvada

2016. május 12.

5 éve használom ezt a krémet, és nem cserélném másra. Már első használatkor éreztem, hogy ez valami más. Szebb lett tőle a bőröm. Szoktam használni a "kiegyenlítő" termékcsalád (Balance Dynamics) többi részét (arclemosó, tonik, éjszakai krém) is, de míg a többit felcserélhetőnek érzem, tehát sokszor mással helyettesítem, ez mindig állandó. Tavaly (2014) megváltoztatták a kiszerelést és magát a krémet is, szerintem nem a pozitív irányba. Az illata már nem olyan jó és sokkal sűrűbb, maszkosabb. Ez főleg a nyári kánikulában zavaró. De lehet, hogy ettől pont hatékonyabb. Van benne 15 faktoros fényvédő is, ami manapság már alap. Ára elég húzós, de ki lehet fogni akcióban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.