Jafra

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: malvada, Módosítva: 2017. február 7.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A hatóanyagok sokaságát felvonultató krém az innovatív, modern technológiát - liposzómában mélyre juttatott hatóanyagok - egyesíti a legősibb ayurvédikus gyógyászattal. Extra gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros, ragadós felületet a bőrön. Pihentetően kellemes illat, varázslatos puhaság.

malvada

2017. február 18.

Nagyon sűrű, tartalmas krém, az állaga leginkább egy puhább vajhoz hasonlít. Tényleg vannak benne arany (vagy legalábbis sárgán fénylő) darabok! Mondjuk ez nekem inkább negatívum, mivel ottmaradnak a bőrön, és olyan a hatás, mintha csillám kenődött volna szét az arcomon. Kövezzenek meg, de én abban sem hiszek, hogy az arcra kent nemesfémnek bármilyen szépítő hatása lehet. Negatívum még az erős szaga, ami egyáltalán nem kellemes. Nehéz szappanillat. Maga a krém viszont, ha nem is csodaszer, de egy korrekt éjszakai krém. Az ára túlzás, így nem hiszem, hogy újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.