Jafra

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: malvada, Módosítva: 2017. május 10.

Ár:   17 000 Ft
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Gazdag összetételű arckrém, amelynek fő célja a nappali bőröregedést okozó hatások megfékezése. Hatására a hajszál ráncok mennyisége csökken, a mimikai ráncok mélysége tompul. Az SPF15 fényvédő faktor minden típusú UV sugárzás ellen védelmet nyújt.

malvada

2017. április 28.

Az eddigi legjobb nappali arckrém, amit valaha kipróbáltam! Mindent hoz, amit várok tőle: hidratál, feszesít, van benne fényvédő, rendesen beszívódik, nem marad utána olajos réteg a bőrön, tehát smink alá is tökéletes. Nincs felesleges illatkavalkád, az összetevői is jók. Az ára az egyetlen bibi, ugyanis nem mindig tudok kiadni ennyit egy arckrémre. Úgyhogy folyamatosan keresem az olcsóbb megfelelőjét, egyenlőre sikertelenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.