Jana

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: EvandEra, Módosítva: 2020. július 29.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Holt tengeri ásványoknak köszönhető a bőr teljes feszesítése, táplálása, megújulása. A Holt tengeri iszap 20 perces használata mélyen megtisztítja a bőrt, bromid tartalma eljutva az izmokhoz, ízületekhez ellazítja, megszünteti a merevséget, csökkenti a fájdalmat. Használata ajánlott heti 1-2 alkalommal a kezelendő bőrfelületre pakolva ekcémára, pszoriázisra hidegen, izületre, reumára meleg pakolásként!"

EvandEra

2020. július 28.

Meglepődve tapasztaltam hogy tényleg működik! Én kifejezetten arcpakolásnak használom, és hihetetlenül puha lesz tőle a bőröm. Amíg fent van a pakolás addig sajnos kissé irritál, lemosás után sok rajtam a piros folt, de ezt a méznek tudom be. 1-1 gyulladást a felszínre szokott hozni, de így gyorsabban legyógyult mint ha kivárnám amíg magától "bedurranjon" a bőröm. Összességében nekem megérte. A csomagolása sajnos elég olcsó így a kupak nem zár rendesen, de a cég aki forgalmazza, zacskózva leragasztva küldte, számítottak rá hogy rosszul zárhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Hidratálók: Honey

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.