Jana

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2016. február 29.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Egyedülálló a kozmetikai termékek palettáján a nem túl esztétikus, de annál hatásosabb fekete iszappakolás. A Holt-tenger medrében összesűrűsödött, nagyon magas sótartalmú iszap ásványi anyagtartalma meghaladja a 32%-ot.

Tartalmaz még bőrpuhító olíva olajat, és gyulladáscsökkentő, bőrregeneráló Aloe vera kivonatot és mézet. A fekete iszap összetevőinek köszönhetően a mélyebb rétegeit is kitisztítja, a felső hámréteg ellazul, így utat nyit az ásványi elemek behatolásának. Az ásványi anyag nélkülözhetetlenek a bőr szerkezetének kialakításában, a bőr enzimjeinek működéséhez. Kiválóan alkalmas bőrbetegségek kezelésére, mint az akne, psoriasis, allergia, cellulitisz, melyet klinikai vizsgálatok is igazolnak.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

BT0716

2020. május 29.

Kb. hetente egyszer használom, nekem nagyon tetszik, szép sima és puha lesz tőle a bőröm. Bár nem vagyok nagyon pattanásos, néha egy-egy begyulladt előjön az államon, arcom oldalán, stb. és szerintem ezekre is nagyon hatásos, nekem eltünteti őket. A szaga számomra nagyon kellemetlen, és ha lemosom, utána is még órákig érzem a bőrömön, de ezt szerintem a hatékkonysága kompenzálja, így 5 csillagot kap :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 29.

lha

2018. június 3.

Azt vettem észre, hogy a zsíros, pattanásos bőrre nagyon jót tesznek a holt-tengeri kozmetikumok, ezért is vettem meg. Sajnos elfelejtem rendszeresen használni, úgy biztosan hatékonyabb lehetne. Így, alkalmi használat mellett azt érzem, hogy nyugtat, feltölt, kisimít és szerintem tápanyaggal tölt fel.
Az állaga, színe, darabossága nem túl guszta, ez tény :) viszont pont emiatt tűnik nekem természetesnek és nem agyon vegyszerezettnek, bár az összetevőit nem ismerem. Kedvelem és bár lehet, hogy egy másik márka termékét is kipróbálom kíváncsiságból, a Holt-tenger állandó vendég marad. Azt csak mellékesen jegyzem meg, hogy a holt-tengeri iszap kiváló “gyógyszer” pl. ekcémára is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

kisvirci

2016. szeptember 5.

Eddig még csak egyszer használtam. Nagyon érdekes volt, mert kifejezetten csípte a bőrömet, kellemetlen érzést nyújtott. Többször ellenőriztem a lejáratát, de azzal minden ok volt. Hiába ráztam fel alaposan, nagyobb darabok voltak benne, így picit nehéz volt vele dolgozni. Végül megvártam a száradást és nem mostam le idő előtt. A szaga tényleg kicsit kellemetlen. Viszont lemosás után szép puha lett a bőröm. Még egyszer biztosan megpróbálom, hátha csak elsőre volt furcsa a bőrömnek. Eddig akkor a "csípésért" és a darabossága miatt kap nálam 3 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

szambi

2014. április 8.

Kiváló! Puha lesz tőle a bőr, visszakapja élettel teli színét, tisztábbnak hat és a pattanásokat is nyugtatja. Akinek hajlamos hámlani a bőre, annak szerintem radírozás után érdemes felvinnie.
Heti rendszerességgel használom és látom a hatását. Árban, összetevőiben is nagyon jó.
Ha nem is csodaszer, de megérdemli a maxot.
Én is a Mediline-ban vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

Ha nem is csodaszer, de megérdemli a maxot.
Én is a Mediline-ban vettem.

nagyorsolya78

2013. augusztus 4.

Heti egyszer használom, hámlasztó pakolás (Yamuna citrom-lime maszk) után. Azt gondolom, így jobban hat, mintha csak simán a tisztított arcomra vinném föl. Bőrproblémám tkp. nincs, ha nem nézzük a korral járó ráncocskákat. :)
Könnyű felkenni, elég büdi, iszapszaga van. 10 perc alatt szárad. Könnyű lemosni. Talán a benne levő olívaolaj miatt fincsi puha bőr marad utána.
Nem tudom, mennyire csodaszer, hiszen nincsenek pattanásaim, komedóim, de nagyon kellemes használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Honey

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.