Jármy manufaktúra

Ár:   825 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Meli8, Módosítva: 2016. február 15.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ez a szappan kiválóan radírozza a bőrt. A szappanban lévő sok sót a shea vaj ellensúlyozza így nem szárítja ki a bőrt, hanem hidratálja azt.Az elhalt hámsejteket eltávolítja, így használata után a bőr tiszta, friss és sima lesz!

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Palmate