Jármy manufaktúra

Ár:   825 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boboanyu, Módosítva: 2015. március 30.

Kategória:   Szappanok

A levendula illata tiszta, üde, egyszerre élénkít és nyugtat. Antibakteriális,fertőtlenítő, gyulladást csökkentő hatása van.

vapak

2019. március 18.

Sok jó véleményt olvastam. Sajnos nekem nagyon nem vált be. Nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen, talán csak a Jármy saját oldalán nem engedik át a negatív véleményeket. 1 hete használom, száraz a bőröm még mindig, nem is kicsit, viszket és húzódik. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. május 8.

Nagyon kellemes levendula illata van. Rózsaszín agyag van benne, nagyon kellemes a használata. Érzékeny bőrre is kiváló, nem szárít, nem irritál. Nagyon puha használata után a bőröm, kiválóan hidratál és egyben ápolja is a bőrt. A kecsketejes szappanokat nagyon jól lehet használni száraz,ekcémás, érzékeny bőrre. Ebben a szappanban lévő levendula illóolaj és rózsaszín agyag kiváló gyulladáscsökkentő, tisztító, nyugtató hatással erősíti a kecsketej jótékony hatását. Ajánlom kipróbálásra, megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. május 8.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Palmate