Jasmin Skincare

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wr., Módosítva: 2016. március 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

A permet organikus rózsaszirmok vizgőz desztillációja során kinyert növényi nedv. Használható önmagában a bőr hidratálására és hűsétésére.

Fő hatóanyagok:
A rózsa permet gyengéden hidratálja és regerenálja a bőrt, tonizáló, nyugtató tulandonságán felül segít a krémek és az olaj alapú készítmények optimális felszívódásában.

Minden bőrtipusra ajánlott.

Alkoholok: Alcohol