Jasmin Skincare

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wr., Módosítva: 2016. március 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A permet organikus levendula virágzat vizgőz desztillációja során kinyert növényi nedv. Használható önmagában az aknés, irritált bőr hidratálására és hűsítésére.

Fő hatóanyagok
A levendula olyan finom összetevőit tartalmazza, melyek gyulladás-csökkentő, nyugtató és hidratáló hatásúak, és ami a levendula illóolaj egy nagyon enyhe verziója.

Minden bőrtipusra ajánlott, különösen aknés, gyulladt és irritált bőrre.

Alkoholok: Alcohol