Jean Patou

Ár:   20 000 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sephora, Módosítva: 2018. november 26.

Ár:   20 000 Ft-tól
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Illatösszetevők: bergamott, dohány, édeskömény, szantál

Ár: 21.000,- Ft Foxposttal , Eladó: Tarzicia
Állapot: Próbált, Helyszín: --, fizetés: Utalás után kizárólag Foxpost

Tiziana

2019. február 13.

Ha Vintage, akkor is ezüstből.Nem az a fajta olajos nehéz besűrűsödött régimódiság.
Az első pillanatok éles aldehyd indítása után, zölden zamatos lesz,
frissen préselt levelek,aromás füvek illatoznak. Aromatikus. 10 perc, és bársonyos ibolya,
és (édes?) szantál érezhető.Minél tovább krémesedik, annál inkább olvadnak egybe a virágok,
amiből nem kevés van, -látható Nyuszo leírásában- de az osmanthus rendkívül érdekes
különleges, és gyümölcsös íze mindenen átível.Ez a parfüm fénylik,mint a nyári nap.
Tisztán, fehéren vibrál, és szappanosan lágyan válik végül egészen bőrközelivé.
Tartóssága elég visszafogott EDP-hez képest. Északi szépség mint Normandia,
J.Patou egyébként onnan származik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Az első pillanatok éles aldehyd indítása után, zölden zamatos lesz,
Tisztán, fehéren vibrál, és szappanosan lágyan válik végül egészen bőrközelivé.
Tartóssága elég visszafogott EDP-hez képest. Északi szépség mint Normandia,
J.Patou egyébként onnan származik.

nyuszo

2018. november 21.

Ő az 1972-ben kiadott illat egyszerűbb, megreformált változata a 2000-es évekből.
És mégis....
Ha beleszippantok, engem visszarepít a '70-es évekbe!
Nagyon RETRO!
Vagy, ha jobban tetszik igazi Vintage-illat!
Időutazásra, vagy tematikus estre el tudom képzelni, de azon kívül nem tudnám viselni!

Az illatjegyek a következők:
Fej: osmanthus (illatvirág), ibolya, sárgabarack
Szív: jázmin, gyöngyvirág, rózsa, geránium
Bázis: szantál, pacsuli, tölgy

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 21.

És mégis....
Ha beleszippantok, engem visszarepít a '70-es évekbe!
Nagyon RETRO!
Vagy, ha jobban tetszik igazi Vintage-illat!

Az illatjegyek a következők:
Fej: osmanthus (illatvirág), ibolya, sárgabarack
Szív: jázmin, gyöngyvirág, rózsa, geránium
Bázis: szantál, pacsuli, tölgy

Verona5

2018. január 21.

Hogyhogy őróla még nem írt senki? Nem szaglásztátok még meg? Húúú de gyönyörű egy illat, mindez a 70-es évek elejéről! Virágos és fás vintázs alkotás,. A fejillat a mai orrnak igen szokatlan szerintem - ő lehet az osmantus virág, eddig még csak egy másik illatban éreztem, de itt viszi a prímet! Édeskés bódító, kicsit medikális, de a fás alapok nem hagyják eluralkodni. Azután sorra nyílik ki a többi virág: jázmin, rózsa, ibolya, muskátli - rendkívül érdekes kombinációban. Az alapok: szantál, pacsuli és tölgy -kissé olyan száraz és sötétzöldes alapúnak érződik. Bergamott és dohány ebben egészen biztosan nincs és szerintem az osmantus virág van félreértve itt édesköménynek- tényleg van egy kicsi gyógyszeres beütése, de ezt hamar eltűnik a többi virág árnyékában. Tehát hölgyek, ne tessék félni, ez egy nagyon értett, nőies ugyanakkor erőteljes illat. Ki kell próbálni! Garantáltan nem fog szembejönni az utcán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 21.