Jean Patou

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sephora, Módosítva: 2014. október 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientalis-viragos

Összetétel: rózsa, jázmin liliom, narancsvrág, szantál, vetiver, vanilia

Dottir

2019. október 19.

Gyönyörűségesen gazdag, meleg-virágos illat. Testes, mégis puha, elegáns és ölelő sárgavirágcsokor, bársonyos ámbrás leszáradással. Rajtam leginkább ylang és ámbra, de szépen dong mögötte a többi virág és a vanília. Picit emlékeztet a Chanel 5-re, csak annál mélyebb, teltebb, édesebb. Magabiztos kézzel, hatalmas tudással megalkotott illat, és ezt az önbizalmat ásugározza a viselőjébe, aki pedig kibocsátja a környezetébe. Egy melegség- és önbizalom emisszió.:)
Pazar minőség, több mint baráti ár, abszolút főnyeremény. Ebben az időben pedig egyszerűen fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

nyuszo

2018. december 2.

Émelyítő....
Fonnyadt virágszirmok kipárolgása....
Hervadó virágcsokor poshadó szaga....
Lehangoló....
Mindamellett borzasztóan idejétmúlt!
(1992)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 2.

Émelyítő....
Fonnyadt virágszirmok kipárolgása....
Hervadó virágcsokor poshadó szaga....
Lehangoló....
Mindamellett borzasztóan idejétmúlt!
(1992)

Bernadett86

2017. március 30.

Karácsonyra rendeltem,teljesen vakon,összetevők és az üveg alapján (a szögletes verzió). Picit féltem,de mindenképp vágytam valami kuriózumra ami elérhető áron van.A nichek között akadtam rá. Felkészültem a legrosszabra is,de úgy voltam vele dísznek akkor is szép lesz,ám reménykedtem, hogy a 30. szülinapomra ( karácsonykor van) csak nem valami borzalommal kinál meg a sors..😀 Emlékszem megvártam,hogy éjfélt üssön az óra,hogy pontban a 30 éves bőrömön teszteljem..😊Első pillanatban hozta azt amire számítottam: erős,szappanos,nyanyás de csalogató,a különlegesség reményével. Telt múlt az idő,fantasztikus ahogy változott. Egy óra után a palmolive egyik tusfurdőjére hasonlított,ami isteni jázminos és ligetszépe illatú,hála égnek azóta eltünt a polcokról,úgyhogy most megint nincs számomra elviselhető tusfürdő. A Sublime illat különlegessé,meleggé és edessé alakul,de nem amolyan cukormázas fajtává.Inkább aranyló,fényűző luxus illat.
Tudni kell viselni,nem való mindenkinek.A vicc az egészben,hogy még mindig nem tudnék pontos jellemzést adni róla mert még 2szer ugyanazt az arcát nem mutatta!!!Akármelyik testrészemre fújom,teljesen más lesz.Ettől egy műalkotás. A legcsodásabb arcát akkor mutatta,amikor a 3. Napon az alkarom felső felszínére fújtam.Nem egy szokványos tesztelési felület..😊Azóta is várom,hogy ezt az oldalát mutassa,de egyelőre nem akarja.Én türelmes vagyok.Ritkán használom,csak különleges alkalmakra. Csodálkozom,hogy milyen kevesen ismerik,de ugyanakkor nem is bánom.Nem jön szembe az utcán,nem egy Coco Madm. vagy Lancome La vi est Belle...Imádom és tisztelem ezt az illatot.Ki fogom próbálni az edt-t is,sőt más illatokat is J.P.-től,mint a JOY vagy az 1000.Bizakodó vagyok. Ezt a csodát pedig alig várom,hogy melegben is teszteljem,bár szerintem inkább téli illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

krémparádé

2016. május 12.

Számomra is napsütéses ez az illat. Nagyvilági, kifinomult, maga a megtestesült jólét és letisztult elegancia. Hófehér kosztümös, pici ékszerekkel és nagy karimájú nyári kalapban kitoppanó hölgy aurája a Monte carloi napfénybe.
Gyerekkorom óta hurcolászom a picurka üveget, amely még így kiürülve és kopottan is a gyűjteményem egyik legszebb darabja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Moncsi044

2015. augusztus 19.

Remekmű!! Finom jól lekerekített klasszikus illat, Patou parfümök illata mindig , luxus és a minőség.Elegancia- önbizalom jelképezi ezt az illatot .Borostyán és vanília dominál . Arany felhő ,szépség és nyugalom világába repít át. A puha, nehéz tél illat. Tartóssága brutális.Sajnos, már nincs meg vele a nagy kötődés, nehezen szereztem be, fel tettem cserére, vagy eladásra, hátha valaki jobban megbecsüli mint én. Őt,meg kell becsülni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

szilviakiralyno

2015. február 3.

Napfény, élet, lélek...fenséges, pazar, csábító virágos-földes-fás csodaszer. Megszűnik minden világi nyűgöm, amikor pár cseppet magamra teszek, olyan mintha valami mediterrán világba csöppennék, napsütés, a szél sós levegőt hoz, és különleges ritka virágok illatát, édes-sós, vaníliás, alapillatában mintha kis cédrus és tölgymoha jelenne meg...
Kifinomult, tiszta és mégis mély... elmondhatatlan, olyan mint egy álom. Jean Kerleo a Patou ház orra egy illatmágus, tele emlékekkel, amit meg tud fogalmazni, és komponálni az illatok nyelvén, és én is vele álmodok. Fel sem akarok ébredni, csak szállni akarok, világokon át, illatokkal övezett ösvényeken. Ragyogás és arany.. a lélek aranya. Hibátlan. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 3.