Jean Paul Gaultier

Ár:   15230 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Libra, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   parfümériák, online

Orientális-virágos, gyümölcsös, édes-ámbrás.

Fejjegyei az ánizs, a narancsvirág és a mandarin. Középjegyei a gyömbér, orchidea és az ylang-ylang. Alapjegyei a vanília, pézsma és a borostyán.

Ár: 1500 Ft / 2500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Fújós Jean Paul Gaultier Classique EDP
Ár: Ár a leírásban , Eladó: Bigris
Állapot: Sajátomból frissen fújva, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Személyes átvétel Békéscsabán, vagy előre utalás után igény szerinti módon postázom
Bigris

2019. október 14.

2019. szeptember 17.: Egy éve még ki nem állhattam a Classique-t és a flankereit. Elviselhetetlenül narancsvirágos volt számomra mind. Aztán az egyik nagyon kedves KM-es eladótól kaptam egy edt mintát kora tavasszal. Ééééés tetszett. Rákattantam. Édes, púderes, vaníliás, narancsvirágos. Aztán végigpróbáltam megint az összes elérhető verziót a M-ben. És az edp jobban tetszett, mint a sima Classique. A többi nem nagyon tetszett még mindig. De ez! Elvarázsolt! Kb. két hete vettem meg egy kis üveggel. És imádom!!!! :-) Ahogyan előttem is írták. Vaníliás, rumos púder. Isteni. Ha így haladunk, gyorsan ki fog ürülni a kis üvegem. Nekem egyáltalán nem nyanyás, ellenkezőleg nagyon finom és nőies. De az is igaz, hogy én a 40-es korosztályt erősítem, nem a 20-asat. Ahogy nézem itt a KM-en is főleg a 30-as és afölötti korosztálynak tetszik. Valószínűleg meg kell érni erre az illatra.

Up: nem tudom, hogy az orrom csal-e meg, vagy tényleg ilyen hamar elmegy az illata, de 2-3, maximum 4 óra múlva már semmit nem érzek magamon. Lehet, hogy a melegebb időt nem szereti, vagy a gyártó változott (2016-ban változott a gyártó egyébként), de régebbi hozzászólásokban azt írták nagyon tartós, újabbakban már olvastam azt, hogy nem nagyon. Nyilván függ a bőrkémiától és időjárástól is. Most melegebb van, lehet nem szereti a 25 fokot, az a probléma. Nyilván még majd tesztelem hidegben is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 14.

Babooca

2019. augusztus 29.

Ahogy az EDT változat úgy sajnos ez sem áll jól nekem. Fel kell hozzá nőni. Tartós, lemoshatatlan ez is. A flankereit jobban szeretem (Intense, Essence).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Csillampor26

2019. május 6.

Nekem nagyon nem jön be. Tartós, azt nem tagadom, viszont már felfújáskor megcsap az a tipikus nagymama szag, ami az idő múltával csak erősödik. Ódivatú, egyáltalán nem kifinomult, olyan szaga van mint egy régi ruhásszekrénynek. Részemről használhatatlan és nem ajánlom senkinek, dehát ízlések és pofonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

reaC30

2017. augusztus 11.

A kedvenc illatom! Nagyon tartós, igazi ylang-ylangos különleges illat! Fiatalokon furcsán veheti ki magát, inkább 30 felett ajánlom ezt is, mint a gucci by guccit. Aztán persze ízlések és torták, mindenki maga döntse el, mi az ami bejön neki! Ezt még nyáron is szeretem viselni, annak ellenére, hogy nem az a könnyed nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

juditkaa70

2017. február 28.

A csábítás és az érzékiség ereje alkotja az illatot. Külön kiemelném ezt a mellszobor alakú parfüm üveget,amely egy áttetsző,sejtelmes csipke füző diszíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 28.

kalavirag

2016. november 8.

Nagyon füstős, exotikus magával ragadó, igazi nehéz bombázó ez az illat, tudni kell ezt az illatot is, ritkábban használom, aki az extrém erős illatokhoz nincs hozzászokva annak fejfájdító is lehet, esti csábításra be lehet vetni ideális. Christina Aguilera Lady Marmalade klippjét juttatja eszembe ez az illat, hasonló környezet, öltözék smink való a viseletéhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

anitkaa

2016. június 21.

Vaníliás finomság kis púderességgel. Igazi nőies illat. Hatósugara, tartóssága hibátlan. A környezetemnek is elnyerte a tetszését :) Viszont a fent említett illatjegyek nem ehhez a parfümhöz(Classique EDP), hanem a sima Classique-hoz tartoznak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

mplaura89

2016. február 9.

Rajtam sajnos borzasztó, tömény, édes ámbra, a vanília sehol. Sajnos narancsvirágot is vélek benne felfedezni, valahol nagyon halványan...amit kifejezetten utálok. Az egész koncepció nekem nagyon ódivatú hatást kelt, az üvege sem egy nagy durranás. Fullasztó, erős, valami nagyon régi bedohosdott konyhaszekrényre emlékeztet, ahol a fűszerek, a vaníliáscukor már jó régóta ott állhatnak még valamikor 1970-ből...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

Nobody

2015. október 18.

Őt most használom. Jó barátnők lettünk. Kicsit harsány kezdés után (amit amúgy nem bánok, mert az is különleges) lecsitul, rámsimul, finom édessé és füstössé válik, igazán puha, átölelős illat. Ugyanakkor kellőképp erotikus is, magabiztossá tesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 18.

Ina15

2015. szeptember 20.

Egyáltalán nem ódivatú parfümről írunk véleményt. Ezt kimondottan NŐKNEK készült illat. Aki nem érzi magát nőnek az ne akarjon ilyen parfümöt magának, mert hosszútávon úgy is rájön hogy nincs harmóniába az egyéniségével. Szerintem elég kifinomult, nőies, finom, akár egy igazi nő. :) Amúgy a CLASSIQUE illatok mindig jók, mert nincs semmihez kötve. Kötetlen parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.