Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chris2007, Módosítva: 2013. május 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatkategória: virágos

Illatösszetevők: tubarózsa, citrom, narancs, mandarin, pézsma

Megjelenési év: 2001

Jean Paul Gaultier 🖤♥️ Fragile EDT 10 ml fújós
Ár: 3.000,- plusz postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Saját üvegéből frissen átfújva, minőségi üveg fújósba, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
Jean Paul Gaultier Fragile EDT  ! olcsóbb lett !
Ár: 1500 , Eladó: effdee
Állapot: 100ml/kép - saját üvegében - teszter, Helyszín: Göd, fizetés: előreutalást követően futár házhoz 1200 ft

Sziporka88

2020. augusztus 3.

Jó pár éve (10) nagyon rajongtam ezért a citrusos csodáért, de most már idősebb fejjel öregesnek tartom. Hogy változik az ízlés. :)
Tartós és elegáns illat. Maga a parfüm csomagolása is nagyon szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Tartós és elegáns illat. Maga a parfüm csomagolása is nagyon szép.

effdee

2020. augusztus 3.

Alapdarab, évekig ő volt a kedvenc, akkormég fehérövesként nem is tudtam ki az a Francis Kurkdjian egyszerűen csak imádtam. Az utolsó lehelletet eladom, most új ízeket keresek :) Tartós, finom virágillat, nem émelyítő, frissebb mint az edp, a pézsmát nem is érzem + mintha gyöngyvirág is lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Oeminoemi

2016. október 8.

Szomorú_dolgok_mappa_második_tétel

Hajlakk és kölni

A nevet vaskos képzavarnak érzem, hacsak nem Gaultier úr újabb poénjával állunk szemben. Mert ez az illat milyen is? Hát az egészen biztos, hogy nem törékeny, ártatlan vagy kecses. Az üvegéről lehetne hosszasan vitázni, mennyire esztétikus vagy sem...vegyük úgy hogy egy újabb poén az alkotó részéről (nem a szokványos kategória az egyszer biztos). Opálos üveg, ami aranyló folyadékot rejt, a kupakja egy valódi kis hógömb, ami már önmagában is egy klasszik leányszoba kötelező kiegészítője. Lássuk mi van még.. arany csillámpokol, karcsú kacér nőalak fröccsöntött műanyagból, szexi kampány, Erin O'Connor szikár tejfehér alakja, basic kartondoboz, az ismert postai figyelmezetéssel: fragile! és mi van még? Majd elfelejtettem hát az illat. Az illat ami fojtó, aranyló, gazdag, virágos, meleg, mit meleg inkább forró, mint valami olvadt nemesfém. Csiklandozza az orromat, szépen fejlődik puhul a bőrömön. Nem könnyű eset. Tartás kell hozzá, netto 30 év, és egy csodás estély, valami éjfekete báli ruhával. Az én 16 évemmel anno bohócjelmeznek hatott. Szép illat, szerencsére nem fújtam el az összeset, egy kicsit meghagytam nosztalgiázni és milyen jól tettem...már őt sem lehet egykönnyen becserkészni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

Szomorú_dolgok_mappa_második_tétel

Hajlakk és kölni

Kicsivero

2016. június 15.

Tubarózsás,citrusos,pézsmás ,erőteljes illat...
Az igaz,hogy nem a mai trendi vattacukros illatfelhő..de kellemesen édeskés..
JPG nem hazudtolja meg magàt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

Tubarózsás,citrusos,pézsmás ,erőteljes illat...
Az igaz,hogy nem a mai trendi vattacukros illatfelhő..de kellemesen édeskés..
JPG nem hazudtolja meg magàt...

Bihter85

2013. június 24.

A Classique sem volt semmi, de ez még határozottabb! A név alapján valami finomabbra gondoltam, ha már fragile...
Szereztem belőle egy mintát, de amint kipróbáltam, Pasim felkiáltott és "büdös szagnak" titulálta (hasonlóan az YSL Opiumhoz, amivel tényleg hasonlít).
Lassan elkezdett finomodni, és úgy már szerethetőbbé vált számomra. Dél körül tettem a csuklómra és még késő este a buliban is felsejlett egyszer-egyszer, annak ellenére, hogy fürcsiztem is előtte, szóval tartóssághoz nem fér kétség, de a kedvenceim közé nem került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 24.

moonlitnight

2013. május 16.

Nekem " gatyier " bácsi az egyik legkedvencebb illatkompozicióm megálmodója , de ez az edp részéréről egy fatális tévedésnek minősül. Sajnos már nem tudom magam elé idézni , hogy miért is utáltam, de ha mai napig a polcon virító trampli üvegre ránézek , hát maradjunk annyiban, hogy nem szerettem . és a hógömbutánzat arany flitterekkel és gagyi echte műanyag anorexiás nővel. Izléstelen. Nálam sajnos 1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

chris2007

2013. május 10.

Októbertől márciusig a legjobb, jellemzően őszi-téli vagy esti-alkalmi, nehezebb illat. Észrevehető, feltűnő illat. A tubarózsát nagyon érezni az első fújástól akár másnapig. Ez az erős virágos jelleg végig megmarad, nem megy el semmi másba. Nagyon tartós, ruhán akár napokig is érezni, főleg az EDP-öt. Kedvenc parfümöm már 12 éve, azóta, hogy először megillatoltam. Elég nehéz beszerezni, nem egy tucatparfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.