Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: force, Módosítva: 2024. január 3.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: kék lótusz, heliotróp, vanília, mandula, gyömbér, írisz, ylang-ylang, bergamot, fás jegyek

csylvie

2024. május 24.

Szinte Mugler Aura sensuelle, csak kicsit visszafogottabb verzióban. Így meg is vettem üvegben. Előbbi csodálója vagyok, csak túl karakteres....
Ez nekem egyértelműen ZÖLD illat, esőerdőt, frissen vágott gyorsan hervadó húsos szirmú trópusi virágok szárát látom magam előtt, némi vaníliával bolondítva..
Nyáron elfújom örömmel.
Szillázsa nem kiemelkedő, de azért jelen van. Tartósságával elégedett vagyok.
2024 nyári illata lesz, ha kijönne belőle egy intense verzió újra is venném....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 24.

Nyáron elfújom örömmel.
Szillázsa nem kiemelkedő, de azért jelen van. Tartósságával elégedett vagyok.
2024 nyári illata lesz, ha kijönne belőle egy intense verzió újra is venném....

Plenda

2024. május 2.

Próbából fújtam a boltban, csak az üvege miatt. Majd hazafelé azt vettem észre, hogy egyre többet emelgetem a kezem az orromhoz és ahogy telt az idő, egyre finomabb illatot éreztem. Mire hazaértem beleszerettem. Már érkezik üvegében hozzám! 😊 Ő lesz a nyári illatom, tartós, édesebb, trópusi, nekem tenger sós illat. Vanilia, irisz nagyon finom benne, de mégsem az édes púderes, talán a lótusz visszahúzza. Imádom! 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 2.

Shenzi

2024. április 10.

Ez tényleg paradicsomi illat, legalábbis az első 1-2 órában. Frangipáni a hajba tűzve, kókuszból koktélt szürcsölgetve a tenger partján, valahol egy tukán felrikolt... Tényleg türkiz illat
De utána szétzúzza rajtam ezt az érzést valami furán szúrós, enyhén szappanos fás valami, ami nekem egyáltalán nem illik a képbe. Meglátom, hogyan viselkedik hőségben, de egyelőre nekem nem jön be, a pénztárcám roppantul örül ennek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 10.

Nyuszikaaah

2024. április 6.

Első szippantásra sem volt rossz. Ráfújtam a kabátomra, és az illata belengte az egész lakást. Érzem a Jean Paul Gaultier DNS-ét az illatban. Nyári illat, és valamiért a türkizkék szín jut róla az eszembe. Bár az üvege is türkizkék, de ha ezt nem tudnám, valahogy akkor is ez a szín jutna róla az a eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 6.

Eta86

2024. április 3.

Imádom az összes JPG La Belle vonalat, hát őt nem igazán tudom hova tenni.Lehet kell neki a meleg, jó idő egyenlőre most nekem olyan semmilyen.Tartósnak se mondanám olyan volt,nincs.Virágos,vizes, szellős illat.Nem igazán lesz szerelem,de később visszatérek hátha változik a véleményem.Csak JPg miatt kap 3*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 3.