Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $52   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. november 19.

Ár:   $52
Lelőhely:   Marionnaud

18 egyedi árnyalatot tartalmazó paletta strapabíró, műbőr földönkívüli csomagolásban, 3D szemekkel. Szuperül satírozható hideg árnyalatok, selymes fémes és tiszta matt formulában.

horireni

2019. november 13.

A kedvenc őszi palettám! Nagyon fura színek, még csak hasonlóim sincsenek más palettáimban. Hideg árnyalatok, féltem is ettől kicsit, de kár volt. A matt színek csodásan kombinálhatóak, iszonyú könnyen satírozhatóak-eggyé válik a bőrrel, nagyon szépen mutat. Amint írták a csajok előttem, száraz ecsettel is olyat ütnek a csillámos színek hogy elájulsz. Nagyon minőségi cucc, megérte az árát. Nekem már néhány hónapja megvan, elég sokszor nyúlok hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Terkabarka

2019. október 21.

Rég szemeztem már ezzel a palettával, de az ára azért visszatartott.
BeautyBay-en most volt akció (51 helyett 38 EUR volt), úgyhogy beszereztem.
Ha nem lett volna már egy ABH-m, akkor leesett volna az állam a minőségétől, így csak azt mondom, hogy oké, megérte, ez is pontosan ugyanolyan jó minőségű, mint az ABH (ami azért nagy szó, mert az brutál jó).
Tehát a minősége verhetetlen, a csillámos színek száraz ecsettel is működnek (ez azért határozottan hűűűűhaaaa), a matt színek nagyon porolnak, de hát valamit valamiért, ezt már az ABH-nál is megszoktam.
Csodásan satírozhatóak és jól keverhetőek egymással a színek.
Csillámosok közül a moon rock az egyik kedvenc, nagyon különleges a zöldes-aranyos fénye. A pluto árnyalaton sehol sem látszik, de rózsaszínben játszik, brutál szép.
Az x-files gyönyörű matt szürkésbarna, a phone home meg matt mályva(?), csodás. Ez a két matt önmagában is nagyon jól mutat egy szolid sminkhez.
A probe az eddig próbáltak közül a legjobb minőségű duokróm, de ha azt használom, akkor mindenképp a szemem az első, különben pandamaci leszek, annyira hullik felkenéskor.
Annyira sokféle smink elkészíthető vele és az összes kép nagyon megtévesztő a palettáról, mert swatcholva sokkal, de sokkal szebbek ezek a színek, mint ahogy a palettában tűnnek.
Összességében simán megéri az 51 EUR-t is, de azért nagyon örülök, hogy potom 38 EUR-ért jutottam hozzá :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

Rég szemeztem már ezzel a palettával, de az ára azért visszatartott.
BeautyBay-en most volt akció (51 helyett 38 EUR volt), úgyhogy beszereztem.
Csodásan satírozhatóak és jól keverhetőek egymással a színek.

helgusz

2019. október 21.

Szuper csomagolása van, nagyon vártam, hogy megérkezzen. A színek nem mindennapiak, a plutot és inkább highlighternek használom, gyönyörű. A többi sajnos nem fogy nálam annyira, de rá akarok feküdni ennek a használatára is. Sok szín eléggé porol, érdemes a szemet előbb elkészíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Pupp

2019. szeptember 29.

A kedvenc Jeffree palettám. Gyönyörűek a színek, a pigmentáltság, nekem nagyon tetszik maga a paletta, hogy egy ufó fej. Imádom a hideg árnyalatokat, ezeket szeretem a legjobban magamon viselni :) Szerencsém volt, és sikerült legutóbb 38€-ért beszereznem beauty bay-ről. De az eredeti árát is meg éri szerintem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

HChristelle

2019. szeptember 22.

Első ránézésre nem tetszettek a színek, de amikor egyesével megnéztem őket megtetszettek. Nagyon jól pigmentáltak, kicsit porosak, de szerintem ez nem zavaró. A metallic színek gyönyörűek és nem mindennapi színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Lencseee

2019. augusztus 31.

Wow, wow, wow! Ez valami foldontuli😂 Nagyon klasszak a szinkominacioi, igazi oszi (föld)szinek ezek nekem. Az allaga meses, tartossaga es pigmentaltsaga hibatlan, tokeletesen osszedolgozhato, millionyi lehetoseg van benne. Es valahogy ezek a jeffreestar palettak egymassal is mindenfele kombinacioban mukodnek. Tovabba itt is meg kell jegyeznem, hogy a vlogokban elkeszitett sminkek ellenere, csodalatos hetkoznap is viselheto darab, meg ha egy-egy neon szint belecsempeszek akkor is. Azonban a kiszerelese valahogy nem az atgondoltsag mintakepe...nyeklik-nyaklik a fedele, na ez nem tetszik benne, de nagyon nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Aelythia

2019. augusztus 18.

Nagyon vacilláltam a Blood Sugar és eközött, de végül az Alien mellett döntöttem. Most mondanám, hogy nem bántam meg, de bármelyik másikat is választhatnám, egyiket se bántam volna. Erősen pigmentált színek, és brutál tartósak még akkor is, ha nem használok primert. A színösszeállítás atomkirály, nagyon jól passzolnak egymáshoz, jól lehet kombinálni őket, és annak ellenére, hogy nem épp egy hétköznapi paletta, lehet vele teljesen visszafogott hétköznapi sminkeket is készíteni. A mattok és a csillogós színek is gyönyörűek, a Probe nevűbe egyenesen szerelmes vagyok. A mattok picit porolnak, de szerintem lehetetlen olyan púder állagú mattot gyártani, ami semennyire sem porol. Én már az Androgynyvel is tökéletesen meg voltam elégedve, de azóta elvileg még jobban tökéletesítette a formuláit. Tök mindegy, hogy 30 fokban koncertre megyek, vagy melózok egész nap, kibírja, pedig nem túl szerencsés a szemhéjam, "hooded eyelid"-ekkel vagyok megáldva. Megéri rá beruházni, ha valaki szereti a hideg árnyalatokat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2019. június 19.

A kedvenc palettám. Ég és föld a minőségbeli különbség az Alien és a Blood Sugar között. Sokkal pigmentáltabb, könnyebben eldolgozható az Alien. Gyönyörű, különleges színeket tartalmaz, amelyekkel nagyon sokféle sminket el lehet készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 19.

Amadea

2019. június 16.

Jeffree Star jött, látott és győzött.
A rúzsoknál már említettem, hogy eléggé idegenkedtem a márkától, de a megszokott módon győzött a kíváncsiság, és a megismert minőség fényében a fene bánja a rózsaszín csomagolást, a csillagocskákat meg a többit... ez a rózsaszín ufófej szörnyű, ráadásul szörnyen kényelmetlen tartani, de nagyon rövid idő alatt ez lett az egyik kedvenc palettám, szeretem a jól kombinálható, változatos színeket.
Nem tudom, hogy csinálja ez a fickó, de ennél és a 21-én debütáló Jawbreakernél is ezernyi kombináció jut eszembe, töprengés nélkül, egyszerűen minden szín illik mindenhez és jóformán magukat dolgozzák el. Hatalmas piros pont, hogy hétköznapi árnyalatok is vannak a palettában, és azok is különlegesek a maguk módján, legszívesebben fürödnék a Tall Grey nevű szürkében, és azok a csillogós színek, ah... krémes, már-már morzsálódós az állaguk, a mattokhoz (kicsit porolnak, de engem nem zavar) hasonlóan nagyon pigmentáltak.
Élőben sokkal szebb ez a paletta, a tükröződő szürkés háttér miatt tűnik a termékképen annyira vértelennek. Sajnos a Marionnaud ezt nem hozta be, de Beauty Bayen el lehet csípni, szerintem nagyon megéri, egy új dimenzió (haha) a szemfesték paletták között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Jeffree Star jött, látott és győzött.