Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $52   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2020. február 9.

Ár:   $52
Lelőhely:   Marionnaud

18 egyedi árnyalatot tartalmazó paletta strapabíró, műbőr földönkívüli csomagolásban, 3D szemekkel. Szuperül satírozható hideg árnyalatok, selymes fémes és tiszta matt formulában.

Keresem! Jeffree Star Cosmetics Alien Palette
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: simbenz
Állapot: , Helyszín: --, fizetés: --

Anheszenamon

2020. október 26.

Jó ideje megvan már ez a paletta a kollekciómban, nem is tudtam, hogy nem írtam még véleményt róla. Emlékszem amikor először láttam Instagramon, azt mondtam, na jó ennek nem én vagyok a célközönsége. Ez a paletta olyan mint egy játékfesték gyerekeknek. Az a hatalmas rózsaszín ufófej, meg a színek is, már-már undorító. Aztán láttam swatchokat és rájöttem, hogy a színek igenis csodásak, tele van különleges árnyalatokkal amik nem köszönnek vissza minden második palettámból. Így aztán mikor itt zsibin megláttam egy teljesen új darabot, azonnal le is csaptam rá. Bevallom őszintén, hogy elég ritkán kerül elő nálam, de ez csak amiatt van, mert túl sok szemhéjpúder palettám van és próbálom folyamatos körforgásban használni őket, tehát naponta váltogatom. De mivel 40 db körül vannak a paletták jelenleg (volt 55 is) így jó ha havonta egyszer előkerül. De ő az a paletta amiről tudom, hogy sosem adnám el. Már csak azért sem mert nem is kapható már. Mindig szívesen sminkelek vele, bár a felső fényes zöldet a mai napig nem használtam magamon. Rajtam extra tartós is, igaz alap nélkül meg sem próbálok felkenni semmit, mert zsíros a szemhéjam, pikk-pakk eltűnik róla minden. Száz szónak is egy a vége: örülök, hogy a kollekciómban tudhatom ezt a csodát és ha kapható lenne, mindenkit csak arra tudnék biztatni, hogy vegye meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 26.

Lencseee

2020. június 4.

Wow, wow, wow! Ez valami foldontuli😂 Nagyon klasszak a szinkominacioi, igazi oszi (föld)szinek ezek nekem. Az allaga meses, tartossaga es pigmentaltsaga hibatlan, tokeletesen osszedolgozhato, millionyi lehetoseg van benne. Es valahogy ezek a jeffreestar palettak egymassal is mindenfele kombinacioban mukodnek. Tovabba itt is meg kell jegyeznem, hogy a vlogokban elkeszitett sminkek ellenere, csodalatos hetkoznap is viselheto darab, meg ha egy-egy neon szint belecsempeszek akkor is. Azonban a kiszerelese valahogy nem az atgondoltsag mintakepe...nyeklik-nyaklik a fedele, na ez nem tetszik benne, de nagyon nem.
Update: még mindig az egyik kedvenc palettám, és JS-ből pedig a kedvenc. A minősége csúcs! Sokat és szívesen használom magában és más paletták kiegészítésére is. Azért a "kospirálós" palettára fáj még a fogam...:-) Nagyon hordhatók, krémesek, tartósak, intenzívek és még alapjáraton visszafogottak is:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 4.

andaine

2020. március 4.

Gyönyörű,pigmentált. Igazi mindennapi paletta! Imádom. Sajnálom,hogy már nem kapható 😔👽

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

lulley93

2020. február 27.

Nagyon szép, azt mondják sokan, hogy a legtöbb mindennapra is viselhető színt tartalmazó Jeffree paletta, de számomra nem. Mondjuk én akármilyen színt viselnék akárhova, de ha "mindennap viselhető színekre" gondolok, akkor nude-ok, barnák, rózsaszínek jutnak eszembe. Nagy kár, hogy megszűnik, idegrohamot kaptam volna, ha még nem lenne meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

PhantomriderQueen96

2020. január 14.

Kiváló termék aki tudja szerezze be valahonnan mert mostantól már nem gyártják ezt a palettát!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

horireni

2019. november 13.

A kedvenc őszi palettám! Nagyon fura színek, még csak hasonlóim sincsenek más palettáimban. Hideg árnyalatok, féltem is ettől kicsit, de kár volt. A matt színek csodásan kombinálhatóak, iszonyú könnyen satírozhatóak-eggyé válik a bőrrel, nagyon szépen mutat. Amint írták a csajok előttem, száraz ecsettel is olyat ütnek a csillámos színek hogy elájulsz. Nagyon minőségi cucc, megérte az árát. Nekem már néhány hónapja megvan, elég sokszor nyúlok hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Terkabarka

2019. október 21.

Rég szemeztem már ezzel a palettával, de az ára azért visszatartott.
BeautyBay-en most volt akció (51 helyett 38 EUR volt), úgyhogy beszereztem.
Ha nem lett volna már egy ABH-m, akkor leesett volna az állam a minőségétől, így csak azt mondom, hogy oké, megérte, ez is pontosan ugyanolyan jó minőségű, mint az ABH (ami azért nagy szó, mert az brutál jó).
Tehát a minősége verhetetlen, a csillámos színek száraz ecsettel is működnek (ez azért határozottan hűűűűhaaaa), a matt színek nagyon porolnak, de hát valamit valamiért, ezt már az ABH-nál is megszoktam.
Csodásan satírozhatóak és jól keverhetőek egymással a színek.
Csillámosok közül a moon rock az egyik kedvenc, nagyon különleges a zöldes-aranyos fénye. A pluto árnyalaton sehol sem látszik, de rózsaszínben játszik, brutál szép.
Az x-files gyönyörű matt szürkésbarna, a phone home meg matt mályva(?), csodás. Ez a két matt önmagában is nagyon jól mutat egy szolid sminkhez.
A probe az eddig próbáltak közül a legjobb minőségű duokróm, de ha azt használom, akkor mindenképp a szemem az első, különben pandamaci leszek, annyira hullik felkenéskor.
Annyira sokféle smink elkészíthető vele és az összes kép nagyon megtévesztő a palettáról, mert swatcholva sokkal, de sokkal szebbek ezek a színek, mint ahogy a palettában tűnnek.
Összességében simán megéri az 51 EUR-t is, de azért nagyon örülök, hogy potom 38 EUR-ért jutottam hozzá :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

Rég szemeztem már ezzel a palettával, de az ára azért visszatartott.
BeautyBay-en most volt akció (51 helyett 38 EUR volt), úgyhogy beszereztem.
Csodásan satírozhatóak és jól keverhetőek egymással a színek.

helgusz

2019. október 21.

Szuper csomagolása van, nagyon vártam, hogy megérkezzen. A színek nem mindennapiak, a plutot és inkább highlighternek használom, gyönyörű. A többi sajnos nem fogy nálam annyira, de rá akarok feküdni ennek a használatára is. Sok szín eléggé porol, érdemes a szemet előbb elkészíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Pupp

2019. szeptember 29.

A kedvenc Jeffree palettám. Gyönyörűek a színek, a pigmentáltság, nekem nagyon tetszik maga a paletta, hogy egy ufó fej. Imádom a hideg árnyalatokat, ezeket szeretem a legjobban magamon viselni :) Szerencsém volt, és sikerült legutóbb 38€-ért beszereznem beauty bay-ről. De az eredeti árát is meg éri szerintem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

HChristelle

2019. szeptember 22.

Első ránézésre nem tetszettek a színek, de amikor egyesével megnéztem őket megtetszettek. Nagyon jól pigmentáltak, kicsit porosak, de szerintem ez nem zavaró. A metallic színek gyönyörűek és nem mindennapi színek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.