Jeffree Star Cosmetics

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,52 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: yslchanel92, Módosítva: 2016. július 5.

Ár:   12 900 Ft
Kiszerelés:   2,52 g

Beauty Killer paletta 10 színt tartalmaz ami, extrán pigmentált. A termék 100%-ban vegán és állatkísérletmentes termék.

Ár: 9000 , Eladó: cludi
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, Budapest személyesen

BPetra22

2020. január 17.

Megszokott Jeffree minőség :) picit porol, viszont extra pigmentált, a fekete meg....nagyon kell vele vigyázni, mert túlzásba lehet vele esni, egy ecset mártás és az egész fejed fekete lesz 😂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

naiyah

2019. február 27.

egyszerűen csodásak a színei, nem tudom megunni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

egyszerűen csodásak a színei, nem tudom megunni

Lencseee

2019. január 7.

Szerintem ez a leggyengebb JS paletta. Az evolucio kezdete🙈😆 De meg igy is szuper! Ha a JS palettakat nezem, akkor ez 4 csillag, de ha az osszes tobbi markahoz viszonyitom, akkor bizony ennek a highendek kozott van a helye🤩 Nem lehet melle fogni vele....talan csak akkor, ha azt hiszo valaki, hogy ez egy alap paletta helyet be tudja tolteni😎

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

mbernadettr

2018. november 25.

A legelső palettám volt és imádom.
Krémes, pigmentált, csoda.
4 éve tökéletesen szolgál <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

A legelső palettám volt és imádom.
Krémes, pigmentált, csoda.
4 éve tökéletesen szolgál <3

MargitSchwarz

2018. április 23.

Nagyon szeretem, akárcsak az Androgyny-t. Minőségi anyag, könnyű vele dolgozni. Életre szóló mennyiség. Megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Barbara96Carter

2018. január 13.

Ő... Nem tudom... Jónak jó, de nem egy húha imádom paletta.
Zoeva palettáit jobban szeretem, én nem vagyok oda érte. A Pink konkrétan befogta úgy szemhéjamat, hogy irritálni kezdte....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Ő... Nem tudom... Jónak jó, de nem egy húha imádom paletta.

fanniblue

2017. augusztus 23.

Nagyon régóta vágytam rá, egy kedves krémmániásnak köszönhetően végre az enyém lett :)
Én nagyon bírom Jeffreet, a rúzsairól ódákat tudnék zengeni, a palettába pedig első látásra beleszerettem.
Kiváló minőségű termék, nagyon pigmentált, nem porol, jól satírozható, nagyon izgalmas színekkel. :)
Sok termék is van egy rekeszben, a paletta pedig nagyon Nagy!
Sok jó sminket lehet vele készíteni, szívből örülök neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Sok termék is van egy rekeszben, a paletta pedig nagyon Nagy!
Sok jó sminket lehet vele készíteni, szívből örülök neki.

BettyBabu

2017. június 21.

Ha eltekintünk mindentöl es csak a termekre koncentralun akor fantasztikus.
Könnyed vele dolgozni, nagyon pigmentaltak a szinek es kb egy eletre eleg mennyiseg van benne.
Egyszerü satirozas es nem utolso sorban a termék 100%-ban vegán és állatkísérletmentes.
Mivel csak a termeket osztalyozom ezert adoma következö csiallgot neki

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Ha eltekintünk mindentöl es csak a termekre koncentralun akor fantasztikus.
Mivel csak a termeket osztalyozom ezert adoma következö csiallgot neki

scisneros

2016. szeptember 17.

Ajándékba kaptam, amúgy egy forintot sem áldoznék egy Jeffree termékre sem, szánalmasnak tartom a megalkotóját... A színek nagyon pigmentáltak és tartósak, bár a neonokat sosem fogom használni. A Rich Bitch elképesztő, nincs a gyűjteményemben hozzá fogható!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 17.

yslchanel92

2016. szeptember 14.

Végre megérkezett hozzám a várva várt paletta és valami brutálisan jó. Extrém módon pigmentált, kb két ujjnyi széles egy szín. Nagyon megvagyok elégedve vele. Sajnos kellett fizetnem áfát (2500Ft+ 27%áfa) . Minden egyes forintot megért. Ajánlom mindenkink ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.