Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $22   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsofi321, Módosítva: 2019. augusztus 14.

Ár:   $22
Lelőhely:   Marionnaud
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Lágy fókuszú fixáló púder, ami eltünteti a tökéletlenségeket. A smink fixálásához minden nappali tevékenységhez, a pórusok és finom ráncok eltüntetése mellett. Kiegészítő használathoz olajos bőrön, alkalmazd szükség szerint a nap során, egy kúpos púderecsettel. Tökéletes a smink fixálásához, baking technikához és kontúrozáshoz.

Elérhető árnyalatok: Translucent, Rose, Fair, Beige, Topaz, Banana, Caramel,Suede

Ada0197

2022. május 29.

Nagyon szépen fixál és nagyon kevés elég belőle, úgyhogy hosszú ideig ki fog tartani. Nincs flashback, ez is egy plusz pont úgyhogy fotózáskor is bátran használható. A csomagolása és az illata is csoda jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 29.

VeghZsuzska

2022. január 31.

Translucent árnyalatban van meg, kíváncsiságból vettem meg. Az én bőrtipusomra nagyon passzol. Szuper jól fixál és nem ül bele a ráncokba, viszont nem kell túltolni, mert ha too much kerül fel belőle, picit kiemeli a pihéket az arcon. Bizonyos fényviszonyok mellett, közelről nézve;) Az illata fantasztikus, ha egyszer érezted, beleég az agyadba. Tényleg olyan "füstös vattacukor", ami nagyon-nagyon kellemes. Nekem jobban bejön, mint a halálra hypeolt Laura Mercier púder. Hasonlóan nagyon finom szemcsés, de ez a szem alatt sem ül bele a ráncokba, ha az ember lánya ésszel használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 31.

Lencseee

2020. december 12.

Tokeletes termek nekem. Vegre sorrakerult. A kivitelezese is hibatlan, nem szorodik ki, visszazarhato. Tokeletesen fixal es egesz nap tartja az alapot es magan a pirositot/bronzositot. Ezt vartam 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 12.

preka

2020. január 2.

Nem rossz. Az illata nagyon kellemes, ilyen fustos-vattacukor illat (ez igy leirva nem a legfinomabb, de higyjetek el nagyon finom!) :D, nekem a `Fair` szinben van meg. Eleg sok van a termekben, pedig boven hasznaltam, es meg mindig olyan mintha kb tele lenne.
Sajnos nekem extran zsirosodo borom van igy eddig egy pudert se talaltam ami mattitana tovabb, mint 3-4 ora egy nap. Hiaba gyonyoru a finish-e, az illata, o sem allta ki a probat. Talan kicsit kevesbe zsiros borueknek jo lenne, de engem sajnos egyaltalan nem mattitott le T zonaban. Szem alatt, baking-re viszont tokeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate