Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $22   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsofi321, Módosítva: 2019. augusztus 14.

Ár:   $22
Lelőhely:   Marionnaud
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Lágy fókuszú fixáló púder, ami eltünteti a tökéletlenségeket. A smink fixálásához minden nappali tevékenységhez, a pórusok és finom ráncok eltüntetése mellett. Kiegészítő használathoz olajos bőrön, alkalmazd szükség szerint a nap során, egy kúpos púderecsettel. Tökéletes a smink fixálásához, baking technikához és kontúrozáshoz.

Elérhető árnyalatok: Translucent, Rose, Fair, Beige, Topaz, Banana, Caramel,Suede

Ár: 6500.- , Eladó: Madeira
Állapot: Új , Helyszín: Bp., fizetés: Foxpost, posta, személyesen
Ár: 5000 , Eladó: szbhelga
Állapot: 1szer próbált, Helyszín: Vác , fizetés: Fizetés után küldöm vagy személyesen Vácon

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

rockroka

2023. április 11.

Második Jeffree termékem és nagyon elégedett vagyok. Tetszik, hogy színezett és hogy visszazárható (így utazáshoz is tökéletes). Nagyon szépen fed és érdekes illata van, mintha cukorkás lenne. Kicsit erős, de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 11.

Ada0197

2022. május 29.

Nagyon szépen fixál és nagyon kevés elég belőle, úgyhogy hosszú ideig ki fog tartani. Nincs flashback, ez is egy plusz pont úgyhogy fotózáskor is bátran használható. A csomagolása és az illata is csoda jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 29.

VeghZsuzska

2022. január 31.

Translucent árnyalatban van meg, kíváncsiságból vettem meg. Az én bőrtipusomra nagyon passzol. Szuper jól fixál és nem ül bele a ráncokba, viszont nem kell túltolni, mert ha too much kerül fel belőle, picit kiemeli a pihéket az arcon. Bizonyos fényviszonyok mellett, közelről nézve;) Az illata fantasztikus, ha egyszer érezted, beleég az agyadba. Tényleg olyan "füstös vattacukor", ami nagyon-nagyon kellemes. Nekem jobban bejön, mint a halálra hypeolt Laura Mercier púder. Hasonlóan nagyon finom szemcsés, de ez a szem alatt sem ül bele a ráncokba, ha az ember lánya ésszel használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 31.

Lencseee

2020. december 12.

Tokeletes termek nekem. Vegre sorrakerult. A kivitelezese is hibatlan, nem szorodik ki, visszazarhato. Tokeletesen fixal es egesz nap tartja az alapot es magan a pirositot/bronzositot. Ezt vartam 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 12.

preka

2020. január 2.

Nem rossz. Az illata nagyon kellemes, ilyen fustos-vattacukor illat (ez igy leirva nem a legfinomabb, de higyjetek el nagyon finom!) :D, nekem a `Fair` szinben van meg. Eleg sok van a termekben, pedig boven hasznaltam, es meg mindig olyan mintha kb tele lenne.
Sajnos nekem extran zsirosodo borom van igy eddig egy pudert se talaltam ami mattitana tovabb, mint 3-4 ora egy nap. Hiaba gyonyoru a finish-e, az illata, o sem allta ki a probat. Talan kicsit kevesbe zsiros borueknek jo lenne, de engem sajnos egyaltalan nem mattitott le T zonaban. Szem alatt, baking-re viszont tokeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Ez egy átlátszatlanná tevő, grafitszerű, kristályos segédanyag, melyet kiváló fedése, nedvesség és zsírosság felszívó hatása miatt használnak kozmetikumokban, és kiváló bőrkondícionáló hatásáról sem szabad megfeledkezni. A rúzsokban krémes érzetet és szebb színt ad az ajkaknak.

Kaolin 0 0

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.