Jeffree Star Cosmetics

Ár:   18 190 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 25.

Ár:   18 190 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

2019 Blue Blood kollekció része

Ez a dobozos szett 8, az összesített eladási listákat vezető kék, lila és fehér árnyalatokat tartalmazza, többek közt két vadonatúj, korlátozott példányszámban kiadott színnel együtt, ami csak ebben a csomagban kapható: Drug Lord, Ice Tray, Jawbreaker, Blue Velvet, Abused, Diamond, Titanic és Medusa!
Az „Ice Tray” és a „Titanic” két vadonatúj exkluzív árnyalat, ami csak ebben a készletben kapható!