Jeffree Star Cosmetics

Ár:   18 190 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 25.

Ár:   18 190 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

2019 Blue Blood kollekció része

Ez a dobozos szett 8, az összesített eladási listákat vezető kék, lila és fehér árnyalatokat tartalmazza, többek közt két vadonatúj, korlátozott példányszámban kiadott színnel együtt, ami csak ebben a csomagban kapható: Drug Lord, Ice Tray, Jawbreaker, Blue Velvet, Abused, Diamond, Titanic és Medusa!
Az „Ice Tray” és a „Titanic” két vadonatúj exkluzív árnyalat, ami csak ebben a készletben kapható!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Serpentina

2021. augusztus 4.

Egy akció keretein belül 20 ezer helyett 13-ért jutottam hozzá, ami valóban megérte 8 darab rúzsért.
Kipróbálás szempontjából ez így teljesen reális tanulópénz volt. Extravagáns, mutatós csomagolás, édi mini kiszerelés, látszólag instant luxus.
Különleges színeket tartalmaz, amiket itthon, jelenleg nem nagyon lehet megtalálni drogériák polcain, ezért kihagyhatatlannak bizonyult, mindenképpen le akartam csapni rá.
A színek valóban különlegesek, elég extrák és rendkívül pigmentáltak, erre nem lehet panaszom.
Viszont a formulát és tartósságot tekintve nem ájultam el, és messze nem olyan luxus minőség, mint ahogy beharangozták. 🤷🏻‍♀️
Komolyan mondom, az összes Maybelline, Aden, Catrice, és a NYX Soft Matte folyékony rúzsom MILLIÓKKAL lerobbanthatatlanabb és jobb minőségű, mint ez.
Most már van pár trükköm azóta, amivel tartóssá tehetem, de első kipróbáláskor hatalmas csalódás volt.
Az “őzpata” formájú applikátorral való felkenés számomra felejtős, rengeteg festéket visz fel, ettől pedig némelyik még az örökkévalóságban sem száradna meg. A száj közepén szépen tartják magukat, VISZONT: nagyjából fél óra elteltével az ajkak szélén fokozatosan el kezd felpuhulni, majd lekopni az anyag. Ezt a “fiók élesebb kései” viszonylag lassabb ütemben, kevésbé feltűnően teszik, mások viszont rekord idő alatt, és a végére tényleg nagyon csúnya az eredmény.
Az én tippem: mindegyikhez kék NYX Suede ajakkontúr ceruzát használok, majd előveszem az olcsó, de lerobbanthatatlan csodarúzst, Catrice Pro Matte Ink extrém világos, cukorkarózsaszín “I am Unique” árnyalatát, (amit önmagában soha nem használok, mert túl világos a stílusomhoz), és ez szolgál alapnak az összes színhez, megakadályozva az elmászkálást és a kopást. Mint már említettem, az applikátor nem igazán működik, ezért pár pötty felvitele után az ujjammal vagy ha nagyon precíz szeretnék lenni, egy ecsettel dolgozom el kis mennyiségben, amit a magas pigmentáció miatt abszolút meg lehet tenni, semmivel sem lesz kevésbé hangsúlyos a végeredmény.
Nekem egyedül így marad meg biztosan az ajkamon, önmagában messze nem ér ennyit.
A szép színek miatt nem adok rá kevesebb csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

A szép színek miatt nem adok rá kevesebb csillagot.