Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $52   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   8 x 2,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: viirag99, Módosítva: 2018. június 14.

Ár:   $52
Kiszerelés:   8 x 2,1 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

A Jeffree Star Cosmetics legújabb terméke egy, a márka 8 legtöbbet eladott, natúr árnyalatú rúzsából és egy új, korábbi Lip Ammunition formulájú mini/utazó kiszerelésű, folyékony rúzsból álló doboz. A termékek mennyisége fele az eredeti mennyiségnek.

Árnyalatok: Mannequin, Celebrity Skin, Posh Spice, Rose Matter, Gemini, Leo, Androgyny és Skin Tight (az egyetlen rúzs amit nem lehet megvásárolni teljes kiszerelésben).

kdorci

2018. október 27.

Első látásra/használatra szerelem volt. Most már, hogy lehet kapni a marionnaud-okban is (nem olyan horror áron szerintem), még jobban odafigyelek a termékekre. :) Elején féltem, hogy kb, ha a felét tudom használni ennek a szettnek úgy a mindennapokban, de húhúúú csodálatosak! Először rögtön a legsötétebb színt kentem fel (rögtön a közepébe csaptam),az adrogyny-t. Le se akartam venni a szememet az ajkaimról. Gyönyörű, különleges szín, nappalra és estére is kiváló. A többi is ugyan ezt a reakciót váltotta ki belőlem. Mindegyiket tökéletesen tudom hordani, ami nálam nagy szó, mivel rettentő válogatós vagyok, ha nude színű ajak termékről van szó. Bátran ajánlom! (Alig várom, hogy kijöjjön a vol. 2 :D)
Jaj és a legcsodálatosabb, az a tartósságuk. Micellás vízzel is alig akarnak lejönni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Andzsella

2018. július 3.

Imádom Jeffree rúzsait, habár Huda rúzsai is zseniálisak, de Jeffree-nek több árnyalata és kreatívabb tematikái vannak rúzsok terén.
Mindegyik rúzs számomra hasonlóan tartós és kényelmes volt, valamint nagyon nagyon minimálisan hagyott nyomot.
A Skin Tight a legvilágosabb rózsaszínes árnyalat - nagyon szép szín, de sötétebb ajakcerkával jobban mutat.
A Mannequin és a Celebrity Skin - igazi nude-ok a CS kicsit sötétebb.
Posh Spice - egy szájfény nagyon szépen fel tudja dobni.
Rose Matter - Igazi pink az egyik kedvencem.
Gemini - narancsos pink
Leo - barnás szín, sokkal "barátságosabb", mint a Dominatrix
Adrogyny - kicsit lilás beütésű, tényleg Jeffree egyik legjobb rúzsa :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

A Mannequin és a Celebrity Skin - igazi nude-ok a CS kicsit sötétebb.
Posh Spice - egy szájfény nagyon szépen fel tudja dobni.
Rose Matter - Igazi pink az egyik kedvencem.
Gemini - narancsos pink
Leo - barnás szín, sokkal "barátságosabb", mint a Dominatrix
Adrogyny - kicsit lilás beütésű, tényleg Jeffree egyik legjobb rúzsa :)

PastelGuppie

2018. február 12.

A sima Velour liquid lipstickes poszt alatt elmondtam a véleményem már más matt színekről / 2 metallicról is. Most csak erről a szettről fogok véleményt írni amit a hivatalos viszonteladótól a spanyol Maquillalia oldalról rendeltem meg.A doboz amiben a Maquillalia küldte ocsmány volt és feleslegesen nagy ráadásul 1 hetet késett is. Viszont maga a Jeffree-s doboz és a rúzsok kitűnő állapotban voltak.

Skin Tight: legvilágosabb szín a szettben amit csak mini méretben lehet kapni mint liquid lipstick, egy kicsit foltos de nem vészes. Gyorsan szárad és a 8 szín közül ez hagy a legkevésbé nyomot. Maga a szín nem tetszik, nem tudom ez kinek áll jól így egymagában, túl világos.

Mannequin: Második legvilágosabb szín a szettben, neutrális ,nekem a világos bőrömhöz és neon piros hajamhoz jól áll viszont furcsa módon nem szárad meg annyira hogy ne hagyjon nyomot. Minden régebbi Jeffree rúzsom teljesen transfer proof. Hát ez nem az. El lesz használva, de nem veszem újra nagy méretben.

Celebrity skin: Picit sötétebb mint Mannequin,a véleményem is ugyanaz.

Posh spice: Gregie árnyalat, 90-es évek hangulatát idézi szóval az elnevezés kiváló. Ez is nyomot hagy ami engem idegesít egy mattra száradó folyékony rúzsban. Ez is el lesz használva, nem vállalhatatlan talán ennek 2 réteg kell mert egy nem fed annyira. Biztos nem veszem meg a nagy kiszerelést.

Rose Matter: ennek a színnek semmi keresnivalója ebben a szettben, mert rózsaszínes és épp hogy a nude kategóriába bele esik. A Valentin napi mini szettbe jobban illene viszont ez a kedvencem mind közül. Jól megszárad, alig hagy nyomot és elgondolkodok hogy valószínű megveszem majd a nagy kiszerelést ha elfogy.

Gemini: azt hittem ez a szín rosszul fog állni,de nem meg vagyok döbbenve. Minimálisan nyomot hagy, talán a nagy kiszerelést is megveszem majd később.

Leo: Barna szín, azt hittem lesz egy kis mauve-pinkes árnyalat benne de teljesen 90's style barna szín. Színek közül a Skin Tight után ez tetszik a legkevésbé,de nem áll olyan rosszul szóval 1X elhasználós.

Androgyny: Maga a szín nagyon tetszik ,nem véletlenül a nagy kiszerelésből ez a best seller,de valamiért nem hiszem el de ez is nyomot hagy a poháron és kevésbé bírja az evést mint pl. a pirosas vagy rózsaszínes Jeffree árnyalatok (Anna Nicole vagy Prom Night). Imádom a színt, de mivel ez is nyomot hagy ami nagyon idegesít ezért nem veszem sajnos meg a nagy kiszerelést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Celebrity skin: Picit sötétebb mint Mannequin,a véleményem is ugyanaz.

rANey

2018. február 12.

Én személy szerint imádom ezt a szettet! Karácsonyra kaptam, amióta megvan csak ezeket a rúzsokat hordom. Pedig lapul a fiókomban Kylie Cosmetics, Lime Crime és Colourpop is. Nekem kreol bőröm van, amihez a Leo is nagyon jól passzol. Én a Beauty Bay oldaláról rendeltem, hibátlanok voltak a termékek, és a csomagolás állapota is tökéletesen rendben volt. Személyes kedvenceim: Celebrity Skin, Gemini és a Leo. De gyakran hordom az Androgyny-t, a Posh Spice-t, a Rose Matter-t és a Mannequin-t is. Ez utóbbi nekem a picit világos kategóriába tartozik már önmagában, de ombreként a Celebrity skin-nel kombinálva számomra simán hordható. Én szerencsére nem tapasztaltam, hogy nem száradt volna bármelyik teljesen mattra vagy ragadt volna száradás után. A Skin tight az egyetlen olyan árnyalat, amit én csak ombreként tudok hasznosítani, önmagában sajnos nekem nagyon nem áll jól, ettől függetlenül szép a színe. Nekem a számra elegendő volt az a mennyiség, amit az applikátor felvett, nem kellett újabb réteget/rétegeket felvinni. Az egyetlen negatívum a termék applikátorának szól, főleg a sötétebb színeknél nehezebb vele dolgozni. A normál kiszerelésű rúzsok applikátorával sokkal könnyebb dolgozni, mint a minikével.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.