Jennifer Aniston

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 11 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fioretta, Módosítva: 2018. szeptember 13.

Ár:   11 900 Ft
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 11 900 Ft

A parfüm jellegzetessége a citrusok és a rózsavíz, valamint a jázmin, ibolya, amazóniai liliom, az érzéki pézsma, az arany borostyán és a szantálfa.

Ár: 11 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Jennifer Aniston Lolavie fújós eladó
Ár: 1990 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

zita.czinege

2016. december 7.

Igazán nőies, virágos tisztaságillat. Bármilyen korosztályon jól állhat, kellemes, hétköznap viselhető parfüm. Egy kiegyensúlyozott, harmonikus, vidám nő illata. Nekem a tartóssága is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

Timi8

2016. november 6.

Patyolat-tisztasàgú illat, erőteljesen jàzminos-borostyànos rajtam szappanos leszàradàssal. Èn inkàbb az èrettebb korosztàlynak tudnàm elkèpzelni, de termèszetesen a jàzminimàdóknak is erőteljesen ajànlott korosztàlytól függetlenül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

jennyfive2012

2015. május 6.

Kedvenc parfümöm. Könnyed illat és kellemes, semmi rosszat nem tudok írni róla talán annyit jegyeznék meg, hogy ahhoz, hogy tovább tartson picit többet kell fújnom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

illatvarázs*

2013. október 22.

Nagy-nagy szerencse, hogy megismerhettem mintában és nem ugrom fejest ismeretlenül egy nagyüvegesbe!
Nem rossz, de egy elég lapos, semmilyen illat számomra.
Én az összetevői alapján másra számítottam. Valami édesen-frissen könnyed picit pézsmás illatra. Ehelyett egy samponos jázmin illat lesz rajtam.
Vágyakozós listáról ez is lehúzva

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 22.

Nem rossz, de egy elég lapos, semmilyen illat számomra.
Vágyakozós listáról ez is lehúzva