Jennifer Lopez

Ár:   5300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 300 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2014. június 23.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 300 Ft

Illatcsalád: virágos - fás

Illatjegyei: yuzu, frézia, bergamot, bambusz, narancsvirág, mimóza, jázmin, geránium, szantálfa, pézsma, virginiai cédrus, pacsuli ,moha, ámbra

Ár: 5 300 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Kapható 30 és 50 ml-es kiszerelésben is.
Ár: 1300ft+pkg / 5ml , Eladó: 0808
Állapot: frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kisko

2020. május 21.

Sok review-t elolvastam és nagyon örültem, hogy hozzájutottam, de sajnos nekem nem lett szerelem. Valahogy túl nehéz rajtam, nem ellensúlyozza semmi frissesség, a kókusz sem jelenik meg úgy, ahogy szeretném. Örülök, hogy kipróbáltam, és ajánlom is, hogy más is tegyen így, ha felkeltette a figyelmét, mert egyébként tényleg nem egy tucat illat és tartós is. Felteszem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Kodi

2017. augusztus 11.

Celebillat volta ellenére, meglepő, hogy mennyire sokarcú ez a parfüm. Meglepődtem a sok jó véleményen, talán az okozta langyos, szinte hideg viszonyunkat, hogy én mindig ősszel vagy télen próbáltam kis, és bár szörnyű ilyen amatőr jelzővel illetni, de egyszerűen csak büdös volt rajtam, mintha nem is parfüm lenne. Engem is el kezdett foglalkoztatni a lentebb megénekelt átváltozás, és lám 'kérd és megadatik' szembe is jött velem egy a Rossmannban vicces, kiárusító áron, amire még 10%-os kuponom is volt, persze, hogy nem tudtam otthagyni. Valóban az első jegy borotvahabos, pontosan a Caolának volt egy hosszúnyakú zöld aftershaveje, ami talán a Brut-re hajazott, na az volt ilyen, szerencsére ez az akkord gyorsan eltűnik, és szépen átalakul ez az illat egy kissé húzós kókuszos alapillattá, amit a gettódíva jLo már megénekelt a Sunkissed Glowban. Nem rossz, csajos, finom, csak sajnos a szillázs nagyon gyenge, a tartósság sem az erőssége. Csak és kizárólag nyárra való 2 óránként locsolgatni, trópusi szigetekről való álmodozáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

krisz0429

2017. augusztus 7.

Könyökhajlatba fújtam az üzletben, nem fogott meg,otthagytam,mentem dolgozni.Eltelt egy óra,,és kiszöktem h megvàsárolhassam.Ugyanazon az átalakuláson ment keresztül az illat,amit Vaslady írt le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Vaslady

2017. március 14.

Tegnap este kentem fel a csuklóra,még néztem a tv-t,addig férfiasnak éreztem,soknak,de hagytam leszáradni.
Később már az ágyban,kibontakozott egy tényleg naptejes,krémes illat,ami rendben is van,hordható,nyári nappali illat.
Éjjel felébredtem,és még mindig éreztem az illatát,nem bántott,pedig volt már arra is eset,hogy magamra kentem valamit,és le kellett mosnom.
A CK-től a Truth,jutott az eszembe,hasonlitás képpen,mert ott is egy fás-bambuszos kezdettel kezdődik az illat és szépen 1-2 óra alatt meleg,nőies,krémes illattá szelidül.(azért kiváncsi lennék,másnak a bőre,mit produkál)....
A két illat nem hasonlit,csak arra próbáltam felhivni a figyelmet,hogy ott is ezen az átalakuláson megy keresztül a bambusz,és mikor leszárad,mintha egy teljesen más illat lenne.
Egyenlőre csak a Truth-nál találkoztam ezzel a jelenséggel,de most már a Deseo-nál is.
Összevetve tetszik,egy hordható nyári kellemes parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

Összevetve tetszik,egy hordható nyári kellemes parfüm.

sieszter

2016. szeptember 27.

Fás és fülledt. Én nem érzem borotvahabnak, inkább picit naptejes. Viszonylag tartós. Nem egy kommersz tucatillat. Jövő nyárra valszeg beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

rdm

2016. július 5.

Mintából próbáltam, kicsit friss virágos, nem édes. Pár órát kibír. Nem igazán fogott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

Nora000

2016. május 8.

Egy kiadós eső utáni növények illata:) csupasz zöld illat, nem virágocskás, hűvös fás illat! Vannak napok mikor nem viselek el magamon fűszeres,gyümölcsös illatot- bár inkább ilyen típusú vagyok- akkor csak Ő az igazi! <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 8.

Lyah

2016. március 19.

Mintám van, és tulajdonképp ez egy jó illat, és az árához képest tartósnak is tűnik, mérsékelten legalábbis, de rajtam egy az egyben nagypapám illatává válik. Nagyon szerettem, és neki volt egy ilyen illata, ezért megtartom a mintát mindenképp.
Mint női ilatt nekem túl férfias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

Mint női ilatt nekem túl férfias.

PETRA820718

2016. január 24.

Úgymond zsákba macskaként hoztam el, mivel teszter-e nem volt kitéve. Akciósan 3500 ft volt. Nem bántam meg, sőtt nagyon is kellett már a sok édes, virágos parfümjeim közé.
Rajtam fás, nekem igazi zöld illat.
Tartóssága 4 csillag.
Ha elfogy újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

Rajtam fás, nekem igazi zöld illat.
Tartóssága 4 csillag.
Ha elfogy újravevős.

Marababa

2014. december 6.

Sajnos hármast adok rá. Az üvege nagyon tetszik és nem rossz illat, de Én nem estem hasra tőle. Szép lassan elfogyott. Egy próbát megért, azonban nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 6.