Jennifer Lopez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. március 19.

Lelőhely:   drogériák, online

Illatcsalád: orientális- virágos

Illatjegyei: szilva, marcipán, rózsa, narancsvirág, napraforgó, vanília, virginiai cédrus, pézsma, ámbra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vanillacaramella.sweet

2015. április 30.

Régóta vágytam rá látatlanban, de sajnos nem lett kedvenc. Rajtam semmi marcipánosság, semmi szilva, semmi vanília. Friss-virágos, fás. Feltettem eladók közé. Alkuképes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 30.

menta852

2014. február 20.

Hmm...marcipán, narancsvirág, szilva!Kezdetben érdekesnek tűnt! Nekem leárazva sikerült beszerezni, körülbelül egy hétig tartott a nagy szerelem, aztán ráuntam :-( Tartóssága közepes, az üveg nagyon csini, de bekellett látnom, hogy ennél vannak sokkal jobb parfümök is, így elajándékoztam egy olyan emberkének aki egyébként is rajong JLo-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 20.

mstindigo

2013. december 7.

Végre, végre, végre. .:D Szeptember óta akartam valamilyen őszies, télies illatot, és nem találtam meg egyiknél sem a számításomat. Valahányszor bementem egy parfümériába, drogériába, egy-két illatot magamra fújtam a jónak tűnőkből magamon. Ezt a párom választotta ki nekem tegnap. Amikor magamra fújtam, nem annyira tetszett az a citrusos felhang, és azonnal mondtuk is, hogy ez nem az én illatom. Kb. 2 óra múlva mikor újra megillatoltam, már nagyon-nagyon tetszett. Miután fél nap elteltével, ma reggel is érződött rajtam, és még mindig nagyon kellemesnek éreztem, visszamentem megvenni. :D Nagyon kellemes édes illat, leszáradás után gourmanos, legjobban a maricpánt, a pézsmát, a szilvát, és a vaníliát érzem rajta, egy kis rózsával és narancsvirággal meghintve. Azt nem mondom, hogy ez a legjobb parfüm a világon, de az is nagy szó, hogy az iszonyat finnyás ízlésemnek a bőrömön is tetszik valami. :) Ráadásul egyetértünk a párommal is, ha véletlenül nekem tetszik, akkor neki nem szokott, vagy fordítva. Egy "ennivaló", kellemes, és nagyon közelről, a nyakamba hajolva talán kissé buja illat, ami igazán illik hozzám, de még elég szolid ahhoz, hogy a mindennapok nappali parfüme legyen télen. Egyébként tényleg az a fura ebben a parfümben, hogy felrakás után óráról-órára elég sokat változik.
Sajnos limited, nem lesz többet, azért is akciós most a DM-ben, fél áron van, és arra beváltottam még egy 25%-os kupont, így 4.000-ért vettem 12 e helyett... Lehet, ha találok valahol még egyet, betárazok, mert persze limited, és nem lesz többet... Most érdemes amúgy parfümöt nézni a DM-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 7.

Judiit

2013. szeptember 11.

Jégkirálynős az üveg, nekem nagyon bejön ez a kékes-jeges csillogás, az üvegcse forma.
Az a helyzet, hogy ennek a parfümnek leginkább a fejillatát szeretem, ami egy kimondottan érdekes, citrusos, de már édeskés marcipános illat. Pár óra elteltével teljesen más oldalát mutatja, de nekem akkor már annyira nem kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 11.

mokkalany

2013. szeptember 10.

Nem mondjátok, hogy még nincs hozzá vélemény! o.O Számomra nagy csábítás volt a szilva-marcipán kombináció, bár én azt olvastam, hogy grapefruit is van benne, amit elég erősen érzek. Ez utóbbi dacára nagyon is télies, karácsonyi hangulatú parfüm, remekül működik kint hóesésben és bent a meleg lakásban is. Volt időszak, amikor kicsit túl édesnek éreztem, aztán ez elmúlt. Ez is produkálta azt a furcsa jelenséget, hogy az első használatok alkalmával alig tartott pár percig, aztán ahogy megismertem az illatot, kifejezetten tartósnak bizonyult. Én a karácsonyi időszakban nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 10.