Jennifer Lopez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2012. szeptember 24.

Lelőhely:   drogériák, online

Összetevők: Frézia, vizililiom, levendula, fehér rózsa, harmatos levelek, liliom, bazsarózsa, szantálfa, kerti vaníliavirág, nemes fák, selyempézsma

zsóci

2013. október 11.

ajjajjj, számomra ez totális bukta. az üvege gyönyörű, illetve mikor elolvastam az összetevőket, gondoltam, hogy biztosan tetszeni fog, mert ezeket az illatokat szinte mind szeretem. hát nem. azonnal megfájdul a fejem tőle, pedig eddig ezt még egy parfümnél sem tapasztaltam. egyszerűen borzasztó, olyan kesernyés szaga van, vagy nem is tudom. két J.Lo illatom is van, mindkettőt imádom, de ez valami kegyetlen, bűn rossz. kár érte. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

Vaslady

2013. október 7.

Ujabb sztárillat...igazából nem szeretem őket.Hogy miért?Egyszerű,nem túl bonyolitott illatok,amire az épp aktuális sztár rábolint és neve alatt vonul be a parfümvilágba.
Viszont ezzel az illattal nincs semmi probléma :)
Tartósnak nem tartós,az már biztos.
Levendula,és fehér virágok ....én ezt érzem ki belőle.
Gyönyörű üveg,de valahogy én többre számitottam,az illat nem győzött meg.
Aki szereti az ezen tipusu illatokat,annak telitalálat,de én nem veszem meg.
Középkategoria,ezért kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 7.

Viszont ezzel az illattal nincs semmi probléma :)
Tartósnak nem tartós,az már biztos.
Levendula,és fehér virágok ....én ezt érzem ki belőle.
Gyönyörű üveg,de valahogy én többre számitottam,az illat nem győzött meg.
Aki szereti az ezen tipusu illatokat,annak telitalálat,de én nem veszem meg.
Középkategoria,ezért kap 3 csillagot.

momo

2012. december 8.

Vele is a Dm-ben találkoztam, mint Britney Spears-szel. Tiszta levendula. nem édes, nem savanyú, csak egy pici virág és levendula. A kis szárnyas angyalka nem az én világom, de ha már baba, akkor épp egy ilyen időszakhoz társítanám, mint a babázás. Amikor nem kell se nagy cicoma, se nagy feltűnés, csak valami diszkrét kis pára, egy csöppnyi nyugalom. Nekem nagyon tetszik,mert úgy érzem ezzel az illattal talán tényleg mondani szerettek volna valamit, nem csak a bukszám kiürítéséről szól a történet. Megvenném, ha nem lenne az a bizonyos de. Nem tartós se ruhán, se bőrön, és ezt nem tudom feledni neki. De örülök, hogy lehet még pozitívan csalódni sztárillatokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 8.