Jericho

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   125 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. február 14.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mindennapos használtra, a zsíros és pattanásos bőrre. Gyengéden tisztít, nem szárítja a bőrt.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract