Jessica Simpson

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2012. október 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Egy gyümölcsös, virágos illat a kortárs nőknek. Lágy, friss, ízletes, könnyű és magával ragadó

• Fejjegyei a Fuji alma és a körte
  • Szívjegyei a tubarózsa és a gyöngyvirág
  • Alapjegyei a pézsma és a szantálfa

Csere Jessica Simpson I Fancy You
Ár: 4500 Ft +szállítás /csere , Eladó: sammy
Állapot: 100 ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás Foxpost, posta, személyes este/hétvége: Flórián tér, Eurocenter

Szeszi009

2018. január 21.

A pozitív vélemények miatt vettem meg. Nem kellemetlen és tartós, de semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Luna1024

2017. szeptember 11.

Csere útján jutottam hozzá egy kb. 9 ml-s fújóshoz Heloise által (amit innen is köszönök még egyszer!), egy Versace Versense kíséretében. Soha az életben nem próbáltam még Jessica Simpson illatokat, mert egyikből se találtam se mintát, se tesztert, az illatjegyek alapján meg nem nagyon izgatták a fantáziámat... Most már tudom: kár volna őket kihagyni! Ez egy igazán finom illat: NAGYON almás (én szinte semmi mást nem érzek), kissé "vizes", tiszta komfortillat. Nagyon enyhén édeskés, de inkább üde, friss és zamatosan roppanós - tényleg olyan, mint egy ízletes, frissen szedett alma. Nagyon üdítő, nőies illatélmény! :) Szerencsére nem érzem szintetikusnak sem, aminek elmondhatatlanul örülök, mert a műanyag illatoktól kifutok a világból...
Nekem az almás rész miatt egy picit a méltán híres Nina Ricci Nina EDT-vel hasonlatos. Ha valaki azt kedveli, szerintem ezt is fogja. :)
Meggyőződésem, hogy tavaszi-nyári illat, mert nem valami erőteljes darab, és a tartóssága is hagy némi kívánnivalót maga után, a hidegben seperc alatt elillanna... De ezért csak egyetlen pontot vonok le, mivel celebillat lévén igen baráti áron kapható a Notino-n, így talán nem vágja annyira földhöz az embert, hogy újra kell fújogatni. :) Az üvege szép. Inkább hétköznapi illatnak tartom, és teljesen kortalan, 14 évtől felfelé igazából bárkin el tudom képzelni. :)

Részemről nem szerelem-illat, mert a testesebb darabokhoz vagyok szokva, de akkor is nagyon szerethető... Tavasszal még elő fog kerülni, ebben biztos vagyok! :)
Alma-fanatikusoknak kötelező darab! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Alma-fanatikusoknak kötelező darab! :)

Soly77

2015. március 9.

Többek között azt is szeretem a krémmániában hogy olyan dolgokra figyelek fel ami mellett észrevételen elmennék a boltban nem hogy levegyem a polcról. Na ez is ilyen azt sem tudom ki ez a JS, oké rágugliztam mostmár tudom. Az előttem szólók mindent elmondtak, nagyon finom hétköznapi illat, nem tolakodó nagyon bőrközeli. Vakon rendeltem, nagyon jól tettem, csak ajánlani tudom! Isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.

Marababa

2014. december 10.

Szeretem a tiszta, bőr közeli illatokat, ez ilyen. Tartós, észrevétlenül ott van Veled, Te szinte észre sem veszed, mások annál inkább. És mint minden Jessica Simpson illatnak, ennek is csodás a csomagolása, az ára pedig meglehetősen baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 10.

Lola21

2014. augusztus 22.

Valami eszméletlenül tartós finom( még a gardróbban is érzem az illatát, pedig csak 2 blúzomra fújtam 3 napja), kellemes, tiszta illat. Könnyed és elragadó! Nem cukros mézes mázos hivalkodó, de mégis a maga egyszerűségével felhívja magára a figyelmet és még senki nem állta meg rajtam szó nélkül, talán ép azért mert nem a cukorka "trendet"követi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Heloise

2014. július 31.

Sajnos nálunk nem kapható, nem is értem miért... A legfinomabb JS illat mind közül! A friss, virágos tisztaság illata, akár egy zuhany utány nyáron, akár egy meleg vasárnapi napon amikor csak lustálkodunk otthon! Ha ezt viselem a párom folyton a nyakamba bújik annyira imádja!! Jobb mint a Clean szappanos tolakodó illatai!

Update: De mégis kapható!! Az Iparfüméria.hu-n nagyon jó árban!! Érdemes kipróbálni!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.