Jessup

Ár:   $16   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Ár:   $16
Kiszerelés:   15 db
Kategória:   Ecsetek

15 darabos ecsetkészlet szemsmink elkészítéséhez, szintetikus szőrrel. Műanyag vagy bambusz nyéllel is megvásárolható.

Kamea

2019. augusztus 21.

Aliexpressről rendeltem ezt a szettet, megfizethető áron. Meg vagyok elégedve az állagukkal, épp annyira tömöttek, mint amennyire kell, mégis puhák. Szeretem őket használni és még mutatósak is (egy fehér/rose gold árnyalatú szettem van)! Hozzáteszem, nincsenek ikonikus ecseteim, így nem tudom, hogy mit kell tudnia egy ecsetnek ahhoz, hogy megérdemelje az 5 pontot, így én addig ezt megelőlegezem nekik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

lexyweaver

2018. november 1.

Nagyon szeretem ezt a készletet, Aliexpressről rendeltem kb. 4000 Ft-ért. Tökéletes választás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

silver

2017. augusztus 30.

Szeretem a Jessup ecseteket, már van egy arcra való ecsetkészletem. Ezzel a készlettel is meg vagyok elégedve, az ezüst-gyöngyházfehér nyelűt vettem meg.

Off: viszont az tényleg arcpirító, hogy mennyiért árulják ezeket nálunk. Ez a szett Makeuplazán (ahonnan én is vettem) 6 150 Ft, Pinkpandán meg döbbenetes módon majdnem 2x(!) annyiba, 11 590-be kerül. Ám legyen, én mindig nyugodtabban rendelek itthoni webshopból, hátha valami probléma merül fel, úgy könnyebb verni az asztalt ha neadjisten úgy alakulnak a dolgok

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

cattitude

2017. augusztus 27.

születésnapomra rendeltem meg ezt a kis csodát aliexpressről és az egyik legjobb vételem volt idén <3 nem is értem, miért vásárolja bárki is ezeket pinkpandáról, amikor ebayről vagy aliról megveheti ezeket az ecseteket töredék áron, gyors szállítással. én a bambusznyelű készletet rendeltem, mert jobban szeretem az érintését. maguk az ecsetek rendkívül puhák, tömött a fejük, szépen vannak megformázva, jól vannak összrakva, nem lötyögnek, nem hullik a szőrük etc. komolyan egy élmény velük dolgozni (nekem legalábbis), eddig másfajta olcsó ecsetekkel sminkeltem, de ég és föld a különbség. nem is vágyom ezután a készlet után Sigma vagy RT ecsetekre, mert annyira komolyan azért nem sminkelek és minden szemsminkhez szükséges ecset megvan ebben a kis készletben. azt hiszem, a következő rendelésem arcra való ecsetek lesznek, remélem azokban sem fogok csalódni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.