Jessup

Ár:   $16   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Ár:   $16
Kiszerelés:   15 db
Kategória:   Ecsetek

15 darabos ecsetkészlet szemsmink elkészítéséhez, szintetikus szőrrel. Műanyag vagy bambusz nyéllel is megvásárolható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2021. november 22.

Imádoom! Ennyi, röviden és tömören. 5-6 éve vettem egy Jessup szettet, arcra. Azóta is használom, 8 ecsetből 6 még mindig megvan, és tökéletesek. Most megvettem ezt a szettet is, a fehér-ezüst verziót. Gyönyörű, minőségi ecsetek. Már a csomagolás is nagyon szép és igényes volt. Kedvenc ecseteim lettek, a Morphet simán veri, nem is érdemes arra költeni, amikor itt van ez feleannyiért. Tökéletesen használható, profi minőségű ecsetek. Ajánlom! Egy álom minden egyes darabja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. november 22.

HRenata

2020. december 3.

Imádat ez a szett. Ebayről vettem hosszú hezitálás után, mert évekkel ezelőtt volt egy másik típusú Jessup szettem és azt nem szerettem. De ez a készlet egészen más minőség. Gyöngyházfehér-ezüst szín az enyém, szépen kidolgozott, igényes ecsetek, puhák, pont annyira tömöttek, amennyire kell, eddig mosás során nem hullajtották a szálaikat. Ez ugye a Zoeva 15db-os készlet utánzata, a nevek is ugyanazok. Az eredeti szettet nem ismerem, és más ikonikus ecsetem sincs, szóval azokkal nem tudom összehasonlítani. Essence meg Catrice ecseteim vannak, azoknál jobban használható számomra ez a készlet, mert mindenféle művelethez megvan benne a megfelelő alakú és méretű ecset, amivel a viszonylag kisméretű szemhéjamon is normálisan tudok dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 3.

Kamea

2019. augusztus 21.

Aliexpressről rendeltem ezt a szettet, megfizethető áron. Meg vagyok elégedve az állagukkal, épp annyira tömöttek, mint amennyire kell, mégis puhák. Szeretem őket használni és még mutatósak is (egy fehér/rose gold árnyalatú szettem van)! Hozzáteszem, nincsenek ikonikus ecseteim, így nem tudom, hogy mit kell tudnia egy ecsetnek ahhoz, hogy megérdemelje az 5 pontot, így én addig ezt megelőlegezem nekik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

lexyweaver

2018. november 1.

Nagyon szeretem ezt a készletet, Aliexpressről rendeltem kb. 4000 Ft-ért. Tökéletes választás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

silver

2017. augusztus 30.

Szeretem a Jessup ecseteket, már van egy arcra való ecsetkészletem. Ezzel a készlettel is meg vagyok elégedve, az ezüst-gyöngyházfehér nyelűt vettem meg.

Off: viszont az tényleg arcpirító, hogy mennyiért árulják ezeket nálunk. Ez a szett Makeuplazán (ahonnan én is vettem) 6 150 Ft, Pinkpandán meg döbbenetes módon majdnem 2x(!) annyiba, 11 590-be kerül. Ám legyen, én mindig nyugodtabban rendelek itthoni webshopból, hátha valami probléma merül fel, úgy könnyebb verni az asztalt ha neadjisten úgy alakulnak a dolgok

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

cattitude

2017. augusztus 27.

születésnapomra rendeltem meg ezt a kis csodát aliexpressről és az egyik legjobb vételem volt idén <3 nem is értem, miért vásárolja bárki is ezeket pinkpandáról, amikor ebayről vagy aliról megveheti ezeket az ecseteket töredék áron, gyors szállítással. én a bambusznyelű készletet rendeltem, mert jobban szeretem az érintését. maguk az ecsetek rendkívül puhák, tömött a fejük, szépen vannak megformázva, jól vannak összrakva, nem lötyögnek, nem hullik a szőrük etc. komolyan egy élmény velük dolgozni (nekem legalábbis), eddig másfajta olcsó ecsetekkel sminkeltem, de ég és föld a különbség. nem is vágyom ezután a készlet után Sigma vagy RT ecsetekre, mert annyira komolyan azért nem sminkelek és minden szemsminkhez szükséges ecset megvan ebben a kis készletben. azt hiszem, a következő rendelésem arcra való ecsetek lesznek, remélem azokban sem fogok csalódni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.