Jessup

Ár:   $12   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 6.

Ár:   $12

• 122 Petit Stippling: alapozóhoz
  • 142 Concealer Buffer: korrektorhoz

cattitude

2017. október 19.

a szemre való ecsetek után felbuzdulva vettem ezt a készletet és ezzel is nagyon elégedett vagyok. a shipping most is nagyon gyors volt, az ecsetek pedig puhák és jól használhatóak. ennyi pénzért ajándék ez a kiváló minőségű szett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.