Jesus Del Pozo

Ár:   6690-12990Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 7.

Ár:   6690-12990Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: licsi, yuzu, rózsaszín bors

Szívjegyek: rózsa, sáfrfány

Aljegyek: pacsuli, üröm, pézsma

anita763

2021. január 17.

Varázslatos illat! A rózsa és a pacsuli így együtt friss, mély, és titokzatos. Kissé emlékeztet a Kate Moss, vagy az Agent Provocateur illatokra. Elég egyedi illat, amely véleményem szerint manapság ritkán fordul elő. Meglepett, mivel édes és friss, keleti és gyümölcsös egyszerre. Nagyon tartós, és nőies parfüm. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 17.

TallodiZsofi

2020. február 25.

Ez az illat egy nagyon jó alternatív verziója az általam kedvelt rózsás-rózsaborsos-pacsulis illatoknak, mint a Paco Rabanne Black Xs, a Jean-Paul Gaultier Ma Dame vagy a Narciso Rodriguez Fleur Musc. A rózsabors dominál rajtam, picit erőszakos az első 10 percben, de utána puhul az illat. Ár-érték arányban nagyon jó, főleg, hogy tartós. Akármikor viselem, mindig megjegyzik, hogy milyen különleges az illatom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Zauditu

2018. július 16.

Ma érkezett meg, féltem az itteni vélemények alapján. De nekem tetszik! Nem tudom mennyire tartós, de nálam pár óra múlva már nem érezni semmit, ez a parfüm még mindig tart, szóval egyelőre teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Dormir

2018. április 7.

Nekem kifejezetten tetszik!
A rózsa és a pacsuli együtt olyan friss, mély, misztikus. Teljesen más irány, mint a cukros, édes illatok.
Engem picit a legelső Kate Moss-ra, a L'EAU de Chloe-ra vagy akár az Agent Provocateur-re emlékeztet. Olyannyira ezek ugrottak be róla, hogy a többi vélemény olvasása után csak nagy nehezen sikerült némi édességet kiéreznem belőle.
Szerk.
Most már érzem benne a Si-t, totálisan, és mégis milyen varázslatos az illatok kódolása, teljesen más hatást vált ki. Nekem az Armani sok, fojtós, édes ez pedig, ahogy írtam valahogy erdei, ködös, rózsás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 7.

Nekem kifejezetten tetszik!
Szerk.

Luna1024

2018. március 12.

Már amikor először megláttam Fragranticán, hogy érkezik ez az illat, azóta vágytam rá, hogy kipróbáljam. A név keltette fel a figyelmemet, mert a márka egyik illata, a sajnos már nem kapható In Black EDT a legboszorkányosabb, legmisztikusabb illat, amivel valaha találkoztam, és a névből ítélve itt is valami ilyesmire számítottam, csak talán picit "csajszisabb", finomabb formában. Az összetevők is érdekesnek tűntek, szóval uccu: amint megjelent a polcokon, rá is cuppantam gyorsan.
Hogy őszinte legyek, totál vegyes érzések vannak bennem: maga az illat alapvetően tetszik, de ugyanakkor elég csalódott is vagyok... Tetszik, mert igazából egy tényleg finom, pacsulis-gyümölcsös-virágos, nőcis illatnak sikerült, nem rossz érzés viselni, de sajnos semmiben nem különbözik más gyümölcsös-virágos illatoktól, amiket a drogériák polcain találtam... Semmiben! Mi több: amikor magamra fújtam, erős "deja vu" érzésem támadt, éreztem én, hogy nagyon hasonlít valami általam ismert és feltehetően népszerű illatra, de egyszerűen nem akart eszembe jutni, hogy mire... Talán La Vie Est Belle? Nem, az édesebb, gyümisebb... A megoldást végül a Fragranticán találtam meg: Armani Si EDP! Nem is értem, hogy nem ismertem fel elsőre, mert tényleg ott van benne a Si, viszont annál még édesebb, gyümölcsösebb, picit pikánsabb, és mentes annak egyes bőrökön megjelenő "fehérboros" illatától. :) Van benne sok-sok rózsa is,ezért kicsit olyan, mintha a Si-hez hozzálöttyintettek volna még némi Tresor Midnight Rose-t is. Szóval összességében ez egy átlagos illatka, amiben egyediség annyi, mint macisajtban a brummogás... A Si-hasonlóság mellett egy szívfájdalmam van még - és igazából ez a fő problémám, nem is az egyszerűsége -, az pedig az, hogy egy "Halloween" nevet magán viselő illattól valami sokkal misztikusabb, ütősebb dolgot várnék, ez meg tényleg egy sokadik tingli-tangli gyümike, ami semmivel nem tűnik ki a többi közül. Persze vannak napok, amikor én se vágyok semmi extrára, csak akkor nem kellett volna a Fragrantica leírásban mindenféle misztikus mesét körészőni, mert ennek így kissé átverés-jellege van a számomra. :(
Egyszer kipróbálni jó volt, és mivel nem katasztrofális, ezért nem is szeretném nagyon lepontozni, meg az ára is viszonylag pénztárcabarát, viszont sokat nem szabad tőle várni, se illat, se tartósság, se hatósugár terén.
Az üvege viszont szép. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Az üvege viszont szép. :)

nyarigabi

2017. november 5.

Nagyon hasonlít az Armani Sí-re, de kevésbé arcbamászós, hiányzik belőle az a keserű gyógyszerszag, ami miatt a Sí-t másokon sem viselem. Ezt elszaglásznám a buszon

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

Vaslady

2017. november 2.

Ez az illat,papircsikon,mult hét péntektől illatozik az asztalon,a papircsikon.
Ahhoz,hogy baráti árú,alacsonyabb kategóriás illatról beszélünk,és ma már csütörtök van,ez nem is rossz arány! :)
Az üveg és a csomagolás is nagyon szép.
Ez az illat,és a toalettviz változat,teljesen más.
Téli illatnak irnám le,édes illatok családtagja,Ő.
Abszolút viselhető,a hétköznapok kellemes kisérője lehet.
Természetesen itt is szabály,hogy ne hasonlitsuk egy chanelhez vagy givenchyhez,viszont a maga kategóriájában nagyon is jó.
Nekem van már halloweenes parfümöm,a halloween fleur,amit azóta már újra vásároltam,ez is az elégedettség jele,most a rózsaszin változatot szereztem be,de Őt is beszerválom,:-D bár most parfümtelitettség miatt csak jövő őszre,addig is fogyjon a "felhozatal".:-D
5 csillagot adok neki,mert az én bőrömön kellemes,és a baráti ár,tartósság szempontjából is kifizetődő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Ez az illat,papircsikon,mult hét péntektől illatozik az asztalon,a papircsikon.
Az üveg és a csomagolás is nagyon szép.
Ez az illat,és a toalettviz változat,teljesen más.
Téli illatnak irnám le,édes illatok családtagja,Ő.
Abszolút viselhető,a hétköznapok kellemes kisérője lehet.